Kryolan Fixer Fixing Spray, utrwalacz do makijażu, chroni przed niekorzystną pogodą 300ml

Kryolan Fixer Fixing Spray, utrwalacz do makijażu, chroni przed niekorzystną pogodą 300ml

Utrwalacz do makijażu twarzy i ciała. Przedłuża efekt makeupu, uodparnia go na ścieranie, działanie potu i wody. Łatwy do usunięcia. Lekka formuła nie obciąża skóry.
117,00 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Kryolan
  • Kryolan
  • Indeks: 6890
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Profesjonalny makijaż wymaga ogromnego zaangażowania, doskonałych umiejętności, a także użycia wyjątkowo dobrej jakości kosmetyków. Podobnie jednak jak fryzura – w czasie trwania imprezy narażony jest na wiele czynników, które mogą szybko zniszczyć efekt ‘wow’ Profesjonalna fryzura dzięki kosmetykom utrwalającym ma szasnę przetrwać nawet najbardziej szaloną imprezę taneczną. A makijaż? Z profesjonalnym utrwalaczem od Kryolan jest bezpieczny w każdej sytuacji.

Kryolan Makeup Fixer utrwalacz – ten wysokogatunkowy utrwalacz stworzony został z myślą o makeup artystkach, które na co dzień zajmują się stylizacją ślubną, wieczorową, czy filmową. Idealnie nadaje się także do utrwalenia efektu bodypaintingu. Lekka formuła zamknięta w aerozolu tworzy niewidzialną powłokę, która przywiera do makijażu, wzmacnia go i utrwala. Produkt jest całkowicie wodoodporny więc świetnie nadaje się do wykorzystania przy wymagających sesjach zdjęciowych.

Rezultat

 Ekstremalnie wydłużona żywotność makijażu twarzy i ciała. Produkt świetnie nadaje się do utrwalenia zarówno makijażu ślubnego, wieczorowego, jak i artystycznego. Sprawia, że makeup jest odporny na ścieranie, pot i wpływ wilgoci. Lekka formuła jest praktycznie niewyczuwalna, nie tworzy efektu maski, nie skleja rzęs, nie daje nieprzyjemnego wrażenia na skórze. Produkt można łatwo zmyć za pomocą wody z mydłem. 

Sposób użycia:

 Przed użyciem wstrząsnąć opakowaniem. Produkt rozpylać na gotowy makijaż z odległości 30-40 centymetrów. Ze względu na obecność alkoholu w składzie, nie stosować w pobliżu płomieni.

Marka
Kryolan

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Kryolan Fixer Fixing Spray, utrwalacz do makijażu, chroni przed niekorzystną pogodą 300ml