Kosmetyki InSight, w zgodzie z naturą

Dzisiaj nieco inny wpis. Chciałam powiedzieć Wam trochę o kosmetykach Insight, ale nie od strony działania. Nie będzie to recenzja, chociaż te też się pojawią. Dziś skupiamy się na tym, jak marka działa w zgodzie z naturą, czy kosmetyki Insight rzeczywiście są naturalne, czy mogą po nie sięgać weganie. Zapraszam na wpis.

Kosmetyki Insight
Kosmetyki InSight

Czy kosmetyki InSight są naturalne?

Tak. Krótka i treściwa odpowiedź. Składniki, z których produkowane są kosmetyki, pochodzą z organicznych upraw. Główne składniki aktywne pozyskiwane są z ekologicznych upraw i posiadają certyfikat. W składach nie znajdziemy szkodliwych i drażniących substancji, takich jak SLS, SLES, silikony, parabeny, oleje mineralne, sztuczne barwniki i zapachy.

Kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Będą z nich zadowoleni weganie i miłośnicy zwierząt. Kosmetyki InSight nie są testowane na zwierzętach, posiadają certyfikat Vegan OK. Firma nie zleca badań żadnym zewnętrznym firmom, zwierzęta nie są w żaden sposób wykorzystywane w procesie produkcji. W samych kosmetykach nie znajdziemy składników pochodzenia zwierzęcego takich jak miód, mleko, wosk pszczeli czy tran. Wszystkie te składniki mają równie skuteczne odpowiedniki roślinne.

Kosmetyki Insight
Kosmetyki InSight

Opakowania z recyklingu

Segregujesz odpady? Jeśli tak, to dzięki Twojemu zaangażowaniu takie firmy, jak InSight mogą pomagać środowisku. Kosmetyki zamknięte są w opakowaniach pochodzących z recyklingu. Opakowania i nakrętki zrobione są z tworzywa PET, które jest trwałym i łatwym w obróbce tworzywem. Ma właściwości, dzięki którym może być wielokrotnie wykorzystywany i przerobiony na opakowania! Wybierając kosmetyki InSight, dbasz o środowisko i zmniejszasz ilość wytwarzanych śmieci, przyczyniasz się do redukcji emisji dwutlenku węgla i pomagasz oszczędzać energię.

Wszystko brzmi super, ale czy są skuteczne?

Kosmetyki InSight to bardzo skuteczna pielęgnacja i stylizacja. Mają dużą zawartość drogocennych olejków, ekstraktów i wyciągów roślinnych. Wiele serii pozwala dobrać pielęgnację i stylizację idealnie dobraną do Twoich włosów. Przy regularnym stosowaniu, poprawisz kondycję włosów, intensywnie je odżywisz i nawilżysz, a natura będzie Ci wdzięczna.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem