Kosmetyki InSight Styling, czyli stylizacja przyjazna naturze

Coraz więcej stawia w codziennej pielęgnacji na naturalne kosmetyki. O ile z odżywkami, szamponami, maskami nie ma problemu, o tyle ze stylizacją jest nieco trudniej. Dziś przedstawiam Wam serię Styling od InSight, która jest dość unikatowa, łączy ze sobą stylizację i jest przyjazna naturze. Zapraszam do lektury!

kosmetyki insight

Naturalne kosmetyki InSight

Pojawiły się w naszym sklepie i od razu zrobiły niezłe zamieszanie. Sięgają po nie miłośniczki nie tylko naturalnych kosmetyków, ale również osoby poszukujące skutecznych produktów. Wszystkie serie, nie tylko opisywana tu Styling mają świetne i bardzo bogate składy. Linii jest sporo, ale producent zadbał, aby każda była skrojona na konkretne potrzeby włosowe. Można zrobić uniwersalny kosmetyk, ale jeśli chcemy skupić się na konkretnej potrzebie, musimy konkretnie opracować recepturę. Tak właśnie jest z kosmetykami InSight.

Składniki są nie tylko naturalne, ale również pozyskiwane z organicznych upraw. Kosmetyki InSight są odpowiednie dla wegan, nie zawierają półproduktów odzwierzęcych, zwierzęta nie biorą udziału na żadnym etapie produkcji. Opakowania są przyjazne środowisku, wykonane z tworzywa PET, które jest trwałe i może być wiele razy poddawane recyklingowi. W składach nie znajdziemy drażniących substancji, detergentów takich jak SLS czy SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników.

Insight Styling

Naturalna stylizacja. Nawet trochę dziwnie to dla mnie brzmi. Bardzo rzadko spotykam się z kosmetykami do stylizacji, które miałyby naturalne składy. Jeśli takich szukasz, jesteś w dobrym miejscu. W tej serii znajdziesz wszystkie kosmetyki, których możesz potrzebować:

Wszystkie kosmetyki InSight zawierają naturalne ekstrakty, oleje i wyciągi. Oprócz stylizacji również kondycjonują i pielęgnują włosy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych kosmetykach, składy i właściwości każdego z nich opisuję TUTAJ. Oprócz kosmetyków do stylizacji w tej linii znajdziecie również sera, które działają nawilżająco, wygładzająco, chronią przed wilgocią, mają właściwości termoochronne.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem