Kosmetyki do zadań specjalnych, które błyskawicznie odmienią wygląd Twoich włosów

Problemy włosów osłabionych

Marka Loreal to ceniona na całym świecie firma, oferująca szeroki wachlarz produktów beauty. Doskonałe kosmetyki kolorowe, produkty dla dzieci czy kosmetyki do pielęgnacji włosów – znamy je z reklam i z półek drogeryjnych. Ich doskonała jakość i unikalny dobór składników wielokrotnie pozytywnie nas zaskakują.

Mało kto jednak wie, że Loreal ma w swojej ofercie profesjonalne produkty dedykowane włosom z problemami.

Słabe, cienkie włosy pozbawione objętości to...

...prawdziwa zmora nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Innowacyjna linia Serioxyl, opracowana w laboratoriach Loreal, została stworzona po to, by wspomagać suche, zniszczone i wypadające włosy w procesie odbudowy. Oprócz oczywistej dbałości o włosy i wspomagania całego organizmu poprzez suplementację witamin i składników mineralnych, możemy także działać bezpośrednio na skórę głowy, by pobudzać cebulki do regeneracji i obfitej produkcji nowych włosów.

Tak właśnie działa rewolucyjne serum zagęszczające włosy Loreal Serioxyl Denser Hair

Produkt stymuluje wzrost i prowadzi do wyraźnego zwiększenia ich ilości – badania kliniczne przeprowadzone na 101 osobach wykazały, że po 3 miesiącach stosowania kuracji ilość włosów zwiększyła się nawet o 1700 pojedynczych, nowych włosków.

Serum jest wynikiem wieloletnich badań nad słabymi i pozbawionymi energii pasmami. Wchodzące w skład produktu:

  • opatentowana cząsteczka Stemoxydine, powoduje, że pasma odzyskują utraconą energię, stają się gęstsze i mocniejsze,
  • neohesperydyna, wykazująca właściwości antyoksydacyjne. Odpowiedzialna za wzmocnienie zarówno włosów oraz skóry głowy jak i usuwanie zniszczeń wywołanych szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Dla włosów cienkich bez objętości powstało serum pogrubiające Loreal Serioxyl Thicker Hair:

  • bogata w lipidy formuła Incell, działa na całej długości pasm uzupełniając ubytki tego składnika i chroniąc końcówki przed uszkodzeniami,
  • cząsteczka Pro-Keratin, uzupełnia niedobory keratyny, zapewniając pasmom niezwykłą witalność i dodając im energii niezbędnej w procesie odbudowy,
  • pogrubiająca cząsteczka Intra-Cylane, wnika do wnętrza włosa i tworząc trójwymiarowe wiązania, wzmacnia i pogrubia włosy.

Dla osbów skłonnością do wypadania włosów stworzono skoncentrowane ampułki Loreal Serioxyl Scalp:

Zatrzymające proces utraty włosów i pobudzają mieszki włosowe do produkcji nowych oraz grubszych baby hair. Aktywna formuła wzbogacona o kwas glikolowy, działa peelingująco na skórę głowy, oczyszcza ją z martwego naskórka i pobudza krążenie wewnątrzkomórkowe. Odżywiona i dotleniona skóra lepiej wchłania substancje odżywcze i szybciej reaguje na kurację. Cebulki stają się silniejsze i wykazują lepszą przyczepność poszczególnych włosów.

Ampułki pobudzają mieszki włosowe do wzrostu, prowadząc bardzo szybko do zwiększenia ilości włosów i zagęszczenia fryzury.

Problem z osłabionymi, łamliwymi lub wypadającymi włosami, rozwiąże linia Loreal Serioxyl! W zaledwie po kilku kuracjach zaobserwuj widoczną poprawę kondycji swoich włosów, ponieważ odżywiona i dotleniona skóra lepiej wchłania substancje odżywcze i szybciej reaguje na kurację. Cebulki stają się silniejsze oraz wykazują lepszą przyczepność poszczególnych włosów.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem