Koloryzacja włosów w domu, Farby Loreal w roli głównej

Wiem, że wiele osób zastanawia się na farbowaniem włosów w domu. Wiem też, że jeśli ktoś raz spróbuje, raczej pozostaje wierny temu sposobowi. Dziś zapraszamy na kilka słów o domowej koloryzacji oraz na przegląd farb od Loreal.

Kilka słów o koloryzacji włosów w domu
Czy warto robić to samemu w domu, czy trzeba iść do fryzjera? Koloryzacja w domu ma swoje zalety. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Żeby wszystko potoczyło się po naszej myśli, musimy wybrać dobrą farbę. W tym przypadku dużo bardziej polecam farby profesjonalne, nie stawiajcie na farby drogeryjne. Farby profesjonalne są droższe, ale przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na pojemność, często są dużo większe. Mają też ogromne palety odcieni. Jeśli chodzi o oddawanie kolorów, tutaj też farby profesjonalne wypadają dużo lepiej i trafnie odwzorowują kolory ze wzorników. Farby profesjonalne są dużo trwalsze, dłużej utrzymują się na włosach. Mają lepsze składy i często zawierają dodatkowo składniki pielęgnujące, takie jak olejki i ekstrakty. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o farbowaniu włosów w domu oraz dlaczego profesjonalne farby to dobry wybór, zapraszam do obszernego wpisu o farbach do włosów, znajdziecie go tutaj.

Farby Loreal

Jednym z bestsellerów w naszym sklepie są Farby Loreal. Kochacie je za trwałość, ogromny wybór kolorów i rodzajów. Niezależnie od tego, jaki kolor chcesz osiągnąć, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wszystkie farby Loreal są bardzo wysokiej jakości, często wzbogacone składnikami ochronnymi i pielęgnującymi. Dzięki temu nie niszczą włosów, pozostawiając je po koloryzacji miękkimi i błyszczącymi. 

Loreal Majirel

Farba do włsów Loreal Majirel to nasz absolutny bestseller. Nazwałabym ją “klasyczną” farbą do włosów, jest to produkt do trwałej koloryzacji. Ma bogatą paletę naturalnych kolorów, popielate i złociste blondy, ciepłe i chłodne brązy, rude odcienie o różnej intensywności. Farby dają piękny i bardzo naturalny efekt. Dzięki zawartości składników pielęgnujących nie niszczy włosów, nawet jeśli stosujemy ją regularnie.

Loreal Inoa

Loreal Inoa to farba dla osób, które oprócz koloryzacji potrzebują dodatkowej pielęgnacji. Dzięki dużej zawartości olejków dostarczy im odżywienia i nawilżenia. Farba chroni włosy przed naruszeniem płaszcza ochronnego i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Farba jest trwała, a kolory żywe i głębokie.

Loreal Dia Light

Czyli koloryzacja włosów zniszczonych i wrażliwych. Seria Dia Light przeznaczona jest do włosów najbardziej wymagających, które wymagają regeneracji i delikatnej koloryzacji. Dzięki technologii kwasowej, na której oparta jest farba, nie musisz obawiać się pogorszenia kondycji, nawet w przypadku zniszczonych włosów. Ta farba to rozwiązanie problemów posiadaczek włosów zniszczonych i uwrażliwionych. Jeśli należysz do tego grona i do tej pory miałaś problem z koloryzacją, to ten produkt nie tylko nie pogorszy kondycji Twoich włosów, ale ja poprawi.

Przedstawiłam trzy serie farb Loreal, klasyczną, pielęgnującą oraz do włosów zniszczonych. W naszym sklepie znajdziecie inne serie i produkty do koloryzacji tej firmy, takie jak krem do pasemek i balejażu, korektor do odrostów czy koloryzacja dla Panów.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem