Keratyna Encanto – włosy proste i gładkie na kilka miesięcy

Prostowanie keratynowe to najlepszy sposób na proste i gładkie włosy. Nie musisz niszczyć ich codziennie, tak jak w przypadku używania prostownicy, nie musisz też obawiać się, że efekt nie wytrzyma nawet do wyjścia z domu, jak to się dzieje po użyciu „żelazka” na włosach wysokoporowatych i puszących się.

 

Niewątpilie jeną z bardziej popularnych na rynku zabiegów jest keratyna Encanto dostepna w naszym sklepie.

Keratyna Encanto ujarzmia także puszenie się na długie miesiące. Dzięki temu zabiegowi włosy nie tylko zachowują kształt, ale są też wygładzone, wzmocnione i co za tym idzie bardziej lśniące, tworzą gładką, lustrzaną taflę. Dzieje się tak dlatego, że prostowanie Encanto nie działa jak chemiczne środki do trwałej stylizacji. Wręcz przeciwnie, zestaw dodatkowo wzmacnia włosy, wbudowując w nie naturalną keratynę – budulec, który włosy tracą na skutek agresywnych zabiegów i częstego stosowania urządzeń termicznych. W efekcie stają się łamliwe i podatne na rozdwajanie. Keratynowe prostowanie Encanto wzmacnia strukturę pasm. Efekty są nieporównanie lepsze niż w przypadku zwykłej stylizacji – włosy są przyjemne w dotyku, wyglądają lekko i nie są nienaturalnie usztywnione ani pozbawione objętości.

Encanto keratyna zestaw do keratynowego prostowania włosów            Encanto szampon clarifying

 

Zestaw Encanto należy do najmocniejszych zabiegów keratynowego prostowania dostępnych na rynku. Pozwala cieszyć się prostymi, gładkimi włosami przez 4-5 miesięcy. Dla trwałości efektu ważna jest poprawność przeprowadzenia zabiegu oraz pielęgnacja po nim. Stosuj się dokładnie do instrukcji postępowania. Pamiętaj, że nie należy farbować włosów na dwa tygodnie przed ani po zabiegu, gdyż otwarte dla wniknięcia pigmentów łuski włosowe mogą przyspieszać wypłukiwanie się keratyny. Jeżeli chodzi o strzyżenie, najlepiej wykonać je po prostowaniu, aby linia cięcia była idealnie równa, możesz jednak też krótsze włosy ściąć wcześniej i wykorzystać zabieg do idealnego wymodelowania fryzury.

 

Włosy po keratynowym prostowaniu należy myć łagodnymi szamponami bez siarczanów i soli. Chociaż wyglądają dobrze same z siebie, nie zapominaj też o odżywce – dzięki nawilżaniu i odżywianiu przez cały czas, włosy nie będą przesuszone, kiedy keratyna zacznie się wypłukiwać po kilku miesiącach. Wybieraj produkty lekkie, bez silikonów – zmywalne delikatnym szamponem.

Encanto odżywka 100ml   Encanto treatment  Encanto zestaw zabezpieczenie kosmetyku

 

Gdy decydujesz się na stosowanie Encanto w domu, pamiętaj, aby przeprowadzić wcześniej próbę na małym pasemku, a także o wykonywaniu zabiegu w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Najlepiej też z korzystać s pomocy przyjaciółki, by odpowiednio potraktować każde pasmo na całej długości.

 

W przypadku keratyny Encanto potrzebna ilość produktów zależy od długości i gęstości włosów. Na krótsze niż do ramion potrzebować możesz przeciętnie 50 mln, a na włosy długie 100-125 mln keratyny na jedno zastosowanie.

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem