Kerastase Reflection

Kerastase Reflection Fondant Chromatique odżywka do włosów koloryzowanych 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 282,00 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 10764
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636494828
Opis produktu
Włosy poddawane procesom koloryzacji często tracą kolor. Wynikać to może z niewłaściwej pielęgnacji lub stosowania niewłaściwych produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Promienie słoneczne, słona woda i wiatr, również mogą przyczynić się do szybszego wymywania się koloru. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego zestawu kosmetyków.
Kerastase Reflection Fondant Chromatique to profesjonalna odżywka, która zapewnia odpowiednią pielęgnację włosom farbowanym. Takie włosy bywają często uwrażliwione, podatne na zniszczenia, czasem odwodnione. Ta odżywka sprawnie zabezpiecza pasma przed blaknięciem koloru dzięki systemowi Capture Advance. Skład bogaty w substancje takie jak wyciąg z yuzu i liczi odpowiadają za jedwabistą miękkość oraz niesamowity blask i zwiększony połysk, a glukonian cynku pozwala na osiągnięcie dobrej kondycji włosów. Dodatkowo olej z otrębów ryżowych wpływa na elastyczność pasm, zmiękcza je oraz podbija efekt załamywania się światła zwiększając jeszcze bardziej blask. Witamina E dodana do odżywki odżywia pukle, a filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Włosy po jej zastosowaniu są przyjemne w dotyku, pełne wigoru oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Z łatwością się rozczesują, ponieważ produkt domyka rozszerzone łuski włosów.
Rezultat:
  • domknięcie rozszerzonych łusek,
  • ochrona i przedłużenie koloru włosów farbowanych,
  • ułatwione rozczesywanie,
  • zwielokrotniony blask i połysk,
  • włosy osiągają rewelacyjną kondycję,
  • zabezpieczone przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
Sposób użycia:
Nakładać na umyte i wilgotne włosy, dokładnie rozprowadzając na całej długości i końcach. Pozostawić na okres 2-5 minut. Spłukać dokładnie wodą. Przystąpić do stylizacji.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem