Kerastase Nutritive

Kerastase Nutritive Fondant Magistrale odżywka do włosów ekstremalnie zniszczonych 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 277,70 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 10761
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636382453
Opis produktu
Włosy regularnie poddawane zabiegom fryzjerskim w postaci trwałej ondulacji czy rozjaśniania, jak również traktowane agresywnymi kosmetykami do stylizacji, stają się ekstremalnie suche i podatne na uszkodzenia. Powoduje to widoczne zmiany na ich powierzchni – robią się matowe i szorstkie w dotyku.

 

Kerastase Nutritive Fondant Magistrale odżywka do włosów ekstremalnie zniszczonych, to pomoc dla bardzo suchych i uszkodzonych pasm. Produkt zawiera w swoim składzie innowacyjne rozwiązania kosmetyczne, takie jak IRISOME 4600ppm czy organiczny ekstrakt z żywicy BENJOIN. Kosmetyk łatwo się nakłada oraz spłukuje z powierzchni włosów.

 

Odżywka do włosów silnie zniszczonych pomaga przywrócić im dawny blask. Kosmetyk ten sprawia, że włosy są wyjątkowo miękkie w dotyku i sprężyste. Produkt regeneruje uszkodzone włókna włosowe, ale nie obciąża pasm i nie wypływa na zwiększoną produkcję sebum. Odżywka aktywizuje się pod wpływem ciepła.
Rezultat:
  • regeneruje włosy,
  • przywraca im połysk,
  • odżywia włókna włosowe,
  • zapobiega dalszym uszkodzeniom włosów,
  • wzmacnia je.
Sposób użycia:
Niewielką ilość odżywki dokładnie wetrzeć w każde pasmo włosów, od nasady po końcówki. Pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać letnią lub chłodną wodą. Produkt należy stosować regularnie, aż do osiągniecie pożądanych efektów. W celu wzmocnienia działania odżywki, wilgotne włosy można owinąć w gruby ręcznik i tak pozostawić na parę minut.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem