0

Nutritive

KERASTASE NUTRI THERMIQUE, Szampon oczyszczający suche włosy 1000ml

KERASTASE NUTRI THERMIQUE, Szampon oczyszczający suche włosy 1000ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 174,99 zł
Producent: KERASTASE
Model: 869
Status: niedostępny
Wysyłka: 8,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Szampon Nutri-Thermique został stworzony z myślą o włosach suchych i wrażliwych. Delikatne składniki myjące dokładnie oczyszczają pasma i skórę głowy nie powodując przesuszenia lub podrażnienia. Aktywna mieszkanka Gluco-Active3 zawiera optymalne połączenie glukozy, protein i lipidów aby jeszcze lepiej nawilżyć i odżywić włosy od nasady aż po same końce. Termoaktywne polimery tworzą trójwymiarową siatkę dookoła każdego pasma dzięki czemu odżywcze składniki na dłużej pozostają we wnętrzu.

Zawarta w szamponie Nutri-Thermique ksyloza, pod wpływem ciepła, otula strukturę włosa uzupełniając ubytki i zapobiegając jego wysuszeniu.

 

Rezultat: Włosy są wyraźnie odżywione, jedwabiście miękkie i błyszczące. Pasma przez cały czas są pod ochroną przeciw wysuszeniu oraz niekorzystnym skutkom jakie niesie ze sobą stylizacja i wysoka temperatura. Włosy są sprężyste i łatwo się rozczesują.


SPOSÓB UŻYCIA

Na wilgotne włosy nałożyć niewielką ilość produktu. Masować delikatnie do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć. Optymalne efekty uzyskuje się stosując inne produkty z gamy Nutri-Thermique.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
bardzo dobry produkt

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem