0

Nutritive

KERASTASE NUTRI THERMIQUE, Maska chroni przed wysuszeniem 200ml

KERASTASE NUTRI THERMIQUE, Maska chroni przed wysuszeniem 200ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 131,99 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 845
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Intensywnie odżywiająca maska Nutri-Thermique przeznaczona jest do włosów suchych i wrażliwych. Kompleks Gluco-Active3 zapewnia kompleksowe odżywienie pasm i chroni je przed wysuszeniem. System Thermo-Intense, aktywowany przez ciepło, uzupełnia ubytki w strukturze włosa oraz tworzy ochronną powłokę zapobiegając utracie wilgoci i uszkodzeniom.

 

Maska jest idealna dla włosów osłabionych farbowaniem i zabiegami stylizacyjnymi. Ksyloza ochroni włosy przed zgubnym wpływem wysokiej temperatury związanej ze stylizacją jak i przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Kompleksy odżywcze zapewniają niespotykany dotąd poziom nawilżenia, który utrzymuje się przez bardzo długi czas. Używanie innych produktów z gamy Nutri-Thermique wspomaga naprawcze działanie maski.

 

Rezultat: Włosy są wyraźnie zdrowsze i pełne blasku. Dzięki nawilżeniu fryzura odzyskuje miękkość i gładkość. Włosy są łatwiejsze do rozczesania i stylizacji. Pasma pozostają pod kompleksową ochroną w zakresie utraty wilgoci i uszkodzeń na skutek czynników zewnętrznych.


SPOSÓB UŻYCIA

Niewielką porcję produktu rozgrzać w dłoniach a następnie zaaplikować na osuszone ręcznikiem włosy. Rozprowadzić dokładnie na całej długości włosa a następnie dokonać delikatnego masażu skóry głowy. Pozostawić na 5 minut a następnie spłukać obficie wodą. Działanie maski Nutri-Thermique zostaje zintensyfikowane pod wpływem ciepła dlatego po aplikacji warto owinąć włosy folią spożywczą a następnie ręcznikiem.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem