0

Nutritive

KERASTASE MASQUINTENSE 3, Maska odżywcza do grubych 500ml

KERASTASE MASQUINTENSE 3, Maska odżywcza do grubych 500ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 179,99 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 248
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Seria Kerastase NUTRITIVE GLUCO ACTIVE zawiera proteiny, polimery, substancje kationowe oraz pochodne silikonu, które utrzymując się na powierzchni włosów nadają im połysk, miękkość i łatwość rozczesywania.

 

Wybór kompletnej kuracji odżywczej zależy od stopnia suchości lub uwrażliwienia włosów, od ich grubości oraz Twoich upodobań w zakresie stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych.


Jeśli Twoje włosy są naturalne lub po koloryzacji, bardzo suche i bardzo uwrażliwione i grube Kerastase proponuje Ci serię odżywczą NUTRITIVE GLUCO ACTIVE z nr 3.

 

Rezultat: Stosowanie Maski MASQUINTENSE nr 3 do włosów grubych spowoduje, że Twoje włosy nabiorą satynowej miękkości, odzyskają gładkośc i połysk od nasad aż po końce, będą bardziej puszyste i łatwiej będą się rozczesywać.


SPOSÓB UŻYCIA
Rozprowadzić 1-2 porcje maski na włosach umytych i osuszonych ręcznikiem. Delikatnie wmasować w długości i końce włosów, szczególnie w najbardziej uwrażliwione partie włosów. Pozostawić na 2-3 minuty. Spienić dodając niewielkiej ilości wody. Dokładnie spłukać.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem