Kerastase Stylizacja

Kerastase Lincroyable Blowdry Heat lotion termoochronne do włosów 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 78,00 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 10672
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636368358
Opis produktu

Ochrona włosów przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur jest bardzo ważna. Wynika to z tego, iż urządzenia do stylizacji, takie jak suszarka, lokówka czy prostownica, wpływają negatywnie na kondycję włosów. Emitowanie wysokiej temperatury powoduje iż włosy stają się uwrażliwione, suche, matowe oraz podatne na kruszenie i łamanie. Oczywiście nie oznacza to wykluczenia z używania urządzeń do stylizacji. Można ich używać i cieszyć się efektem ich pracy, ale należy zadbać o ochronę włókien włosa poprzez stosowanie odpowiednich preparatów chroniących.

Kerastase Lincroyable Blowdry Heat to lotion termoochronny do włosów, który zadba o dobrą kondycję pasm narażonych na kontakt z wysoką temperaturą. Ten kremowy preparat, posiada swoistą wrażliwość na działanie ciepła, a zawarty w nim mikrowosk, łączy się z włóknem włosa tworząc barierę ochronną. Włosy świetnie się układają, są zdyscyplinowane i podatne na tworzenie stylizacji. Pomimo zdyscyplinowania są nadal naturalnie sprężyste bez efektu kasku. Krem utrwala na długi czas, nabłyszcza, włosy zyskują zdrowy wygląd. Stają się uodpornione na kruszenie i pękanie. Stylizacja staje się starannie ułożona i utrwalona. Pozwala na szybkie przestylizowanie z ponownym użyciem ciepła, gdyż lotion nadaje pamięć kształtu fryzurze.

Rezultat

  • ochrona pasm przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur,
  • plastyczne utrwalenie,
  • możliwość ponownej zmiany stylizacji przy użyciu ciepła,
  • zdrowy i zadbany wygląd pasm.

Sposób użycia:

Nakładać preparat na wilgotne włosy, na długości oraz końcówkach. Modelować przy użyciu ciepła. Możliwa ponowne aktywowanie zmiany fryzury z użyciem ciepła.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem