Kerastase Stylizacja

Kerastase Laque Noire lakier mocno utrwalający do włosów 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 69,00 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 10754
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630645004
Opis produktu
Idealna fryzura wymaga doskonałego utrwalenia. Wykluczenie środków powoduje, że nawet najlepiej wystylizowane włosy z czasem tracą swój pierwotny kształt i zaczynają ulegać puszeniu się i elektryzowaniu.

 

Kerastase Laque Noire lakier mocno utrwalający do włosów, który zapewnia idealny efekt, utrzymujący się na włosach przez wiele godzin. Kompleks odpowiednich składników aktywnych delikatnie oplata włókna włosów i powoduje, że lakier natychmiast się wchłania. Produkt nie zawiera żadnych siarczanów ani drażniących skórę głowy związków chemicznych.

 

Lakier do włosów mocny ma bardzo silne działanie. Pomaga utrzymać, nawet najbardziej oryginalną i awangardową fryzurę. To kosmetyk, który doskonale sprawdzi się, zarówno na włosach cienkich, delikatnych, jak i grubych oraz ciężkich. Lakier ten może być używany także do włosów kręconych i falujących, ponieważ nie obciąża on pasm i nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się.
Rezultat:
  • szybko i skutecznie utrwala każdego rodzaju fryzurę,
  • chroni włosy przed puszeniem się i elektryzowaniem,
  • nie powoduje zaczerwienienia i podrażnienia skóry głowy,
  • szybko się wchłania i spłukuje z włosów.
Sposób użycia:
Przed użyciem lakieru należy nim energicznie wstrząsnąć i spryskać suche włosy z odległości 20-30 cm. W celu jeszcze lepszego efektu stylizacji, można stosować lakier wraz z serią pielęgnacyjną Densifique.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem