Kerastase Densifique

Kerastase Fusio-Dose Densifque Pro-Calcium ampułka na objętość 12ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 19,57 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 11309
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636157853
Opis produktu
Przerzedzone pasm to jeden z wielu problemów, za który może odpowiadać bardzo dużo czynników, takich jak niewłaściwa dieta czy stosowanie niektórych leków. Cienkie i rzadkie włosy to także skutek popełnianych błędów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych.

Kerastase Fusio- Dose Concentrate Densifique rewolucyjna kuracja do włosów w postaci ampułki. Produkt należy stosować do włosów wypadających, przerzedzonych, przesuszonych, zniszczonych czy farbowanych. Kuracja działa natychmiastowo poprzez stymulację mikro-krążenia oraz pobudzając przez to uśpione włosy do wzrostu. Ampułki zapewniają intensywną pielęgnację. Nadaje natychmiastowy efekt zagęszczenia włosów. Pasma stają się widocznie pogrubione i podatne na modelowanie. Kuracja w swoim składzie zawiera Pro-Calcium, pochodną wapna, która dostarcza niezbędnych składników mineralnych dla wzmocnienia i aktywacji naskórka, przez co włosy stają się odporniejsze, zdrowsze, zagęszczone, zregenerowane oraz poprawia się ich koloryt. Produkt posiada lekką konsystencję, która nie obciąża włosów u nasady.
Zalety ampułek Kerastase Densifique
  • wzmocnione włókno włosa,
  • widocznie zwiększona gęstość,
  • stymuluje cebulki włosa do wzrostu,
  • intensywna pielęgnacja,
  • włosy są odporniejsze,
  • przywraca pasmom sprężystość,
  • łatwiejsze modelowanie,
  • poprawa kolorytu włosa,
  • nie obciążą pasm.
Sposób użycia:
Kuracja polega na wymieszaniu dwóch preparatów: ampułki i wzmacniacza. Aby połączyć ze sobą oba preparaty należy nakręcić wzmacniacz na szklaną ampułkę. Wstrząśnij w celu dobrego wymieszania się produktów. Następnie na ampułkę nakręć aplikator i rozprowadź powstały z połączenia składników preparat na całą długość włosów. Odczekaj około 4-5 minut, po czym dokładnie spłucz obfitą ilością wody.

Można dowolnie łączyć ze sobą ampułki i wzmacniacze z różnych serii, aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby włosów. Ampułkę można również nałożyć na całą długość włosów, odczekać około 5 minut. Następnie dokładnie spłukać.

Aby osiągnąć pożądany efekt, ze względu na zbliżony skład i właściwości poleca się stosowanie ampułek zwiększających gęstość włosów z innymi kosmetykami z serii Kerastase Fusio Dose.
Uwaga! Ampułka fabrycznie napełniona tylko do połowy opakowania. Ma to na celu umożliwienie wprowadzenia do niej wzmacniacza.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem