Kerastase Discipline

Kerastase Discipline Fondant Fluidealiste dyscyplinujący balsam do włosów 200ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 99,00 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 2965
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636400201
Opis produktu
Puszące się i niesforne włosy często są trudne do ułożenia i mogą wyglądać niekorzystnie, szczególnie tuz po ich umyciu i wysuszeniu. Problem ten dotyczy szczególnie włosów tych osób, które nadużywają zabiegów trwałej ondulacji czy rozjaśniania oraz zaniedbują codzienną pielęgnację włosów.
Kerastase Discipline Fondant Fluidealiste dyscyplinujący balsam do włosów zawiera cenne aminokwasy i pochodne białka pszenicy oraz skutecznie działające polimery, odpowiadające za naturalne wygładzenie włosów, bez ich nadmiernego obciążania. Produkt jest pozbawiony SLS oraz sztucznych barwników. Balsam zapewnia doskonały połysk, sprężystość każdego pasma, a także wygładzenie. Produkt odżywia i odmładza włosy oraz zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Doskonale rozprowadza się na powierzchni włosów oraz łatwo spłukuje, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Rezultat:
  • pomaga chronić włosy przed ciepłem sprzętów do stylizacji i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,
  • wygładza pasma,
  • chroni włosy przed ich łamaniem i nadmiernym przesuszeniem, wynikającym z czestego stosowania prostownicy i karbownicy,
  • nadaje włosom piękny blask,
  • wpływa na lepszy wygląd końcówek,
  • odżywia włosy od wewnątrz.
Sposób użycia:
Zaaplikować porcję balsamu wielkości orzecha laskowego, na lekko osuszone ręcznikiem włosy. Wetrzeć produkt na ich całej długości i odczekać kilka minut. Po chwili spłukać wodą. Wystylizować włosy, używając falownicy, lokówki, suszarki lub prostownicy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem