Kerastase Densifique

Kerastase Densifique Baume Densite Homme pasta modelująca do włosów 75ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 69,00 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 10751
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636382613
Opis produktu
Każdy mężczyzna pragnie posiadać piękną, zadbaną fryzurę. Współczesne trendy w stylizacjach i w modzie narzucają mężczyzn konieczność zadbania o odpowiedni kształt fryzury, co wiąże się z koniecznością używania markowych kosmetyków stylizacyjnych.

 

Kerastase Densifique Baume Densite Homme pasta modelująca do włosów, to produkt, który idealnie spełni potrzeby każdego mężczyzny. Kosmetyk zawiera w swoim składzie argininę – kluczowy z aminokwasów, tworzących włókno włosa oraz polimery teksturyzujące. Piękny, męski, orzeźwiający zapach pasty modelującej powstał dzięki naturalnym procesom chemicznym i obecności olejków eterycznych w produkcie.

 

Pasta modelująca dla mężczyzn ułatwia dowolne kształtowanie fryzur, zarówno na włosach krótkich, średnich, jak i półdługich. Produkt doskonale scala końcówki włosów oraz nadaje im zdrowy, lekki połysk. Kosmetyk optycznie zagęszcza włosy i unosi je u nasady. Pasta modelująca nie skleja włosów oraz nie powoduje osadzania się białego, lepkiego filmu na ich powierzchni.
Rezultat:
  • elastycznie utrwala każdą fryzurę,
  • odżywia włosy,
  • zapobiega ich nadmiernemu przetłuszczaniu się,
  • działa ochronnie,
  • służy do kreatywnego tworzenia fryzur,
  • zwiększa objętość włosów.
Sposób użycia:
Niewielką ilość pasty wetrzeć w pasma suchych lub lekko wilgotnych włosów. Stylizować jak zazwyczaj. Pastę można zmyć przy pomocy cieplej wody lub też, dostosowanego do rodzaju włosów szamponu z firmy Kerastase.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem