Kerastase Ciment cement odbudowujący 1000ml

KERASTASE CIMENT cement odbudowujący do włosów zniszczonych 1000ml

Cement wzmacniający do włosów zniszczonych i osłabionych.

292,00 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Jeżeli Twoje włosy kruszą się i łamią, są słabe, mało elastyczne i trudne do ułożenia, a kolor szybko się wypłukuje, Kerastase proponuje gamę pielęgnacyjną RESISTANCE zawierającą Kompleks Vita-Cement i Vita TopSeal.

Włosy osłabione, to włosy z których wypłukał się cement międzykomórkowy. Kosmetyki pielęgnacyjne RESISTANCE posiadają unikalny związek ceramidów, naturalnych protein i aktywnych kationów, zwanych Kompleks Vita-Cement.

 

Odżywka zawiera kompleks VITA CIMENT, który wypełnia ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego we włosach oraz nowy składnik, kompleks VITA TOPSEAL który odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę włosa. 

 

Rezultat: Włosy odzyskują zdrowy wygląd. Stają się silne, odporne i podatne na układanie. Ciment Anti-Usure Topseal przeznaczony jest do włosów długich i półdługich oraz osłabionych i zniszczonych. Wzmacnia, uelastycznia i wygładza włos na całej jego długości.

 

SPOSÓB UŻYCIA
Nałożyć odżywkę na włosy umyte i osuszone ręcznikiem. Wmasować i pozostawić na skórze głowy około 1 minuty, następnie dokładnie spłukać.

 

Marka
Kérastase
Pojemność
1000 ml
Opakowanie
butelka
Typ
do spłukiwania
Działanie
regeneracja i nawilżenie
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
suche i zniszczone

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

KERASTASE CIMENT cement odbudowujący do włosów zniszczonych 1000ml