0

Chroma Riche

KERASTASE Chroma Riche, Szampon do włosów zniszczonych i farbowanych 1000ml

KERASTASE Chroma Riche, Szampon do włosów zniszczonych i farbowanych 1000ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 172,99 zł
Producent: KERASTASE
Model: 189
Status: niedostępny
Wysyłka: 8,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Włosy  zniszczone farbowaniem czy pasemkami? Barwa traci blask, który rozświetlał pasma? Włosy stają się matowe i wysuszone? To już nie problem Kerastase stworzyła dla Ciebie gamę produktów REFLECTION CHROMA RICHE
 

Reflection   gama złożona z produktów rozświetlających, otula włókno włosa koloryzowanego, aby wydobyć jego lustrzany połysk. Wygladza powierzchnię włosa i poprawia jego stan od nasady aż po końce. Kosmetyki z tej gamy zawierają mikropolimery, które tworzą wokół włókien włosa siateczkę międzycząsteczkową. Od niej promienie świetlne odbijają się tak, jak od łusek zdrowego włosa.

 

Reflection CHROMA RICHE wypełnia włókno włosa mikrocząsteczkami nawilżającymi o właściwościach podobnych do pryzmatu załamując witaminę E i filtry UV  które chronią włosy przed uszkodzeniem na skutek promieniowania ultrafioletowego i fotodegradacji oraz działaniem wolnych rodników.


Dzięki temu: Kąpiel Rozświetlająca CHROMA RICHE   delikatnie myjąc powierzchnię skóry głowy usuwa wszelkie osady powodujące, że włosy mają matowy wygląd. Równocześnie kuracja zapewnia ochronę przed niszczącym działaniem czynników z zewnątrz. Włosy nabierają niezwykłego połysku i podkreślają blask koloru.

 

Jak stosować:


Nanieść porcję Kąpieli na wilgotne włosy, delikatnie wmasować i po chwili spłukać. Czynnośc powtórzyć.

 

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Szampon drogi, ale wart swojej ceny. Już dawno słyszałam o tej marce, ale barierą była dla mnie cena. Kupiłam i nie żałuję! Kolor utrzymuje się dłużej, włosy w dotyku są miękkie, wyglądają na zdrowsze . Szczerze polecam!:)

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem