0

Chroma Riche

KERASTASE Chroma Riche, Nawilżająca maska z witaminą E 200ml

KERASTASE Chroma Riche, Nawilżająca maska z witaminą E 200ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 132,70 zł
Producent: KERASTASE
Model: 207
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Jeśli Twoje włosy są zniszczone farbowaniem czy pasemkami, a ich barwa traci blask, który rozświetlał Twoją fryzurę, włosy stają się matowe i wysuszone Kerastase stworzyła dla Ciebie gamę produktów REFLECTION CHROMA RICHE.


Reflection to pierwsza gama złożona z produktów rozświetlających, która otula włókno włosa koloryzowanego, aby wydobyć jego lustrzany połysk. Zadaniem gamy Reflection jest wygładzenie powierzchni włosa i poprawa jego stanu od nasady aż po końce. Kosmetyki z tej gamy zawierają mikropolimery, które tworzą wokół włókien włosa siateczkę międzycząsteczkową. Od niej promienie świetlne odbijają się tak, jak od łusek zdrowego włosa. Pozwala to zoptymalizować zjawisko odbicia światła, a włosy odzyskują swój naturalny blask.

 

Reflection CHROMA RICHE zawiera system AQUA- IONIC, który wypełnia włókno włosa mikrocząsteczkami nawilżającymi o właściwościach podobnych do pryzmatu załamując witaminę E i filtry UV które chronią włosy przed uszkodzeniem na skutek promieniowania ultrafioletowego i fotodegradacji oraz działaniem wolnych rodników.


Rezultat: Maska Rozświetlająca CHROMA RICHE usuwa wszelkie osady powodujące, że włosy mają matowy wygląd. Równocześnie kuracja zapewnia ochronę przed niszczącym działaniem czynników z zewnątrz. Wyrównuję osłonkę włosa nadając mu miękkość i lekkość. Włosy nabierają niezwykłego połysku i podkreślają blask koloru.

 

SPOSÓB UŻYCIA
Nanieść porcję Maski na wilgotne włosy, delikatnie wmasować i pozostawić na 2 minuty. Po chwili spłukać.

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem