0

Chroma Riche

KERASTASE Chroma Riche, Fluid wygładzający, podkreślający blask koloru 125ml

KERASTASE Chroma Riche, Fluid wygładzający, podkreślający blask koloru 125ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 95,99 zł
Producent: KERASTASE
Model: 211
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Jeśli Twoje włosy są zniszczone farbowaniem czy pasemkami, a ich barwa traci blask, który rozświetlał Twoją fryzurę, włosy stają się matowe i wysuszone, Kerastase stworzyła dla Ciebie gamę produktów REFLECTION CHROMA RICHE.


Reflection to pierwsza gama złożona z produktów rozświetlających, która otula włókno włosa koloryzowanego, aby wydobyć jego lustrzany połysk. Zadaniem gamy Reflection jest wygładzenie powierzchni włosa i poprawa jego stanu od nasady aż po końce. Kosmetyki z tej gamy zawierają mikropolimery, które tworzą wokół włókien włosa siateczkę międzycząsteczkową. Od niej promienie świetlne odbijają się tak, jak od łusek zdrowego włosa. Pozwala to zoptymalizować zjawisko odbicia światła, a włosy odzyskują swój naturalny blask.

 

Reflection CHROMA RICHE zawiera system AQUA- IONIC, który wypełnia włókno włosa mikrocząsteczkami nawilżającymi o właściwościach podobnych do pryzmatu załamując witaminę E i filtry UV które chronią włosy przed uszkodzeniem na skutek promieniowania ultrafioletowego i fotodegradacji oraz działaniem wolnych rodników.


Rezultat: Fluid Rozświetlający CHROMA RICHE adaje włosom niezwykły połysk i podkreśla blask koloru.

 

SPOSÓB UŻYCIA
Spryskać osuszone ręcznikiem włosy z odległości 10-15cm. Nie spłukiwać.

 

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo wygodny w użyciu olejek. Lekki, nie zauważyłam aby obciążał włosy. Idealny do włosółw długich. Pielęgnuje, ułatwia rozczesywanie, podkreśla kolor. Jak wszystkie produkty tej marki pięknie pachnie. Bardzo wydajny produkt, starcza co najmniej na pół roku

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem