Kerastase Reflection

KERASTASE Chroma Riche, Fluid wygładzający, podkreślający blask koloru 125ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 95,99 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 211
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630152632
Opis produktu

Jeśli Twoje włosy są zniszczone farbowaniem czy pasemkami, a ich barwa traci blask, który rozświetlał Twoją fryzurę, włosy stają się matowe i wysuszone, Kerastase stworzyła dla Ciebie gamę produktów REFLECTION CHROMA RICHE.

Reflection to pierwsza gama złożona z produktów rozświetlających, która otula włókno włosa koloryzowanego, aby wydobyć jego lustrzany połysk. Zadaniem gamy Reflection jest wygładzenie powierzchni włosa i poprawa jego stanu od nasady aż po końce. Kosmetyki z tej gamy zawierają mikropolimery, które tworzą wokół włókien włosa siateczkę międzycząsteczkową. Od niej promienie świetlne odbijają się tak, jak od łusek zdrowego włosa. Pozwala to zoptymalizować zjawisko odbicia światła, a włosy odzyskują swój naturalny blask.

 

Reflection CHROMA RICHE zawiera system AQUA- IONIC, który wypełnia włókno włosa mikrocząsteczkami nawilżającymi o właściwościach podobnych do pryzmatu załamując witaminę E i filtry UV które chronią włosy przed uszkodzeniem na skutek promieniowania ultrafioletowego i fotodegradacji oraz działaniem wolnych rodników.

Rezultat: Fluid Rozświetlający CHROMA RICHE adaje włosom niezwykły połysk i podkreśla blask koloru.

 

SPOSÓB UŻYCIA
Spryskać osuszone ręcznikiem włosy z odległości 10-15cm. Nie spłukiwać.

 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Wtorek, 9 Luty 2016 (20:52)
Bardzo wygodny w użyciu olejek. Lekki, nie zauważyłam aby obciążał włosy. Idealny do włosółw długich. Pielęgnuje, ułatwia rozczesywanie, podkreśla kolor. Jak wszystkie produkty tej marki pięknie pachnie. Bardzo wydajny produkt, starcza co najmniej na pół roku

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem