Kerastase Stylizacja

KERASTASE BOUCLES D`ART, Pianka do kręconych włosów 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 98,99 PLN
Producent: KERASTASE
Model: 2605
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630542471
Opis produktu


Pianka do włosów kręconych Boucles d`Art to produkt stworzony specjalnie z myślą o utrwalaniu loków, obojętnie czy twoje włosy naturalnie lekko się kręcą, są falowane czy proste.

Pianka jest płynem, która dopiero po naciśnięciu zamienia się w bardzo delikatny mus – dzięki temu po pierwsze bardzo dokładnie przywiera do włosów, nawet tych śliskich i niepodatnych na modelowanie. Po drugie, produkt wygląda bardzo naturalnie, nie obciąża fryzury i daje się łatwo zmyć. Loki utrzymują skręt przez 24-godziny, a ponadto zyskują dodatkowy połysk. Ten luksusowy produkt jednocześnie nawilża włosy, dzięki czemu niweluje negatywne działanie lokówki.

To świetne rozwiązanie dla kobiet, które zawsze marzyły o pięknych, kręconych włosach, ale dotychczas bały się używać lokówki albo nie potrafiły sprawić, by loki utrzymywały się na włosach dłużej niż kilkanaście minut.


Rezultat:

Loki są utrwalone przez całą dobę, a pasma zachowują naturalną sprężystość i lekkość. Włosy są chronione przed negatywnym wpływem stylizacji na gorąco, pięknie lśnią i układają się.


Sposób użycia:

Włosy dokładnie umyć i następnie osuszyć ręcznikiem. Niewielką ilość produktu delikatnie wmasować we włosy. W przypadku włosów kręconych pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć przy użyciu suszarki z dyfuzorem. Włosy proste stylizować przy użyciu lokówki. Uwaga, nie potrząsać flakonem przed użyciem!

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem