KERASTASE BAIN SATIN 2 szampon do suchych i wrażliwych włosów 250ml

KERASTASE BAIN SATIN 2 szampon do suchych i wrażliwych włosów 250ml

Kąpiel do włosów średnio suchych i średnio wrażliwych, włosy staja się satynowo miękkie, nabierają połysku, łatwiej się rozczesują.
74,00 zł
Chwilowo brak


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Seria Kerastase NUTRITIVE GLUCO ACTIVE zawiera proteiny, polimery, substancje kationowe oraz pochodne silikonu, które utrzymując się na powierzchni włosów nadają im połysk, miękkość i łatwość rozczesywania.
Wybór kompletnej kuracji odżywczej (numer 1 lub 2) zależy od stopnia suchości lub uwrażliwienia włosów oraz Twoich upodobań w zakresie stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych.
Jeśli Twoje włosy są naturalne lub po koloryzacji, średnio suche i średnio uwrażliwione Kerastase proponuje Ci serię odżywczą NUTRITIVE GLUCO ACTIVE z nr 2.
Rezultat:
Stosowanie Kąpieli BAIN SATIN No 2 spowoduje, że Twoje włosy nabiorą satynowej miękkości, odzyskają gładkość i połysk od nasady aż po końce, będą bardziej puszyste i łatwiejsze do rozczesania.
Sposób użycia:
Nałożyć porcję Kąpieli na mokre włosy, delikatnie wmasować i po chwili spłukać. Czynność powtórzyć.
Marka
Kérastase
Opakowanie
butelka
Działanie
ułatwia rozczesywanie
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
suche i zniszczone
Ocena:
2015-03-01

Najlepszy szampon jaki miałam do tej pory z produktow profesjonalnych, przeznaczony do włosów zniszczonych. Włosy miękkie i przyjemne w dotyku


    Napisz swoją opinię

    KERASTASE BAIN SATIN 2 szampon do suchych i wrażliwych włosów 250ml