Kemon HAIR MANYA Dry Shampoo, suchy szampon do włosów 200ml

Kemon HAIR MANYA Dry Shampoo, suchy szampon do włosów 200ml

Suchy szampon do włosów marki Kemon gwarantujący błyskawiczne odświeżenie włosów bez konieczności ich zwilżania. Pozostawia włosy czyste, świeże i lśniące.
93,00 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Potrzebujesz błyskawicznie i skutecznie odświeżyć swoje włosy? Lubisz być przygotowana na każdą sytuację?

Z Hair Manya Dry Shampoo z pewnością żadna sytuacja Cię nie zaskoczy. Ten suchy szampon stworzony przez profesjonalistów włoskiej marki Kemon to must have każdej kosmetyczki. Niezastąpiony zarówno w nagłych sytuacjach, podczas podróży jak i w codziennej stylizacji włosów. Natychmiastowo odświeża włosy i pozostawia uczucie czystości. Absorbuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy oraz zmniejsza przetłuszczenie się włosów. Unosi je u nasady i dodaje objętości. Pozostawia włosy przyjemnie odświeżone, miękkie i błyszczące. Pasma odzyskują swoją sprężystość i jedwabistość.

Suchy szampon od Kemon łatwo się wyczesuje i nie zostawia po użyciu białych plam na włosach. Wygodny aplikator uławia stosowanie i sprawia, że kosmetyk jest bardzo wydajny. Może być stosowany zarówno w celu odświeżenia oklapniętej fryzury jak i nadania efektu świeżo umytych, lekko zmierzwionych włosów.

Rezultat

Natychmiastowo odświeżona fryzura w każdych warunkach bez konieczności jej mycia. Włosy pełne objętości, sprężystości i zdrowego blasku.

Sposób użycia:

Energicznie wstrząśnij opakowanie i rozpylaj produkt na suche włosy u ich nasady z odległości około 20cm. Po około 2 minutach wykonaj krótki masaż włosów i wyczesz produkt. Ciesz się świeżą fryzurą pełną objętości i blasku. 

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Kemon HAIR MANYA Dry Shampoo, suchy szampon do włosów 200ml