Kemon ACTYVA Limfa Solare

Kemon Actyva Linfra Solare Dry lekki spray wygładzający włosy 125ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 80,00 PLN
Producent: Kemon
Model: 11069
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8020936062127
Opis produktu
Latem włosy i skóra głowy są bardziej narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, co skutkuje tym, że są one bardziej wrażliwe, a proces starzenia się tkanki gwałtownie wzrasta. Czynniki uwrażliwiające pasma, które są charakterystyczne dla lata (promienie UV, ciepło, wiatr, słona woda czy chlor) bardzo poważnie uszkadzają strukturę włosów oraz niekorzystnie wpływają na ich kolor.

Kemon Actyva Linfra Solare Dry lekki spray do włosów. Produkt tworzy przezroczystą i zmiękczającą warstwę ochronną na włosach. Nadaje pasmom jedwabistej miękkości bez konieczności ich obciążania. Spray nadaje się idealnie jako wykończenie fryzury o każdej porze dnia.
5 zalet stosowania sprayu Limfa Solare:
  • tworzą barierę ochronną,
  • jedwabista miękkość,
  • nie obciąża i nie skleja,
  • idealne wygładzenie,
  • zdrowy i lśniący blask.
Sposób użycia:
Przed i podczas przebywania na słońcu: rozpyl niewielką ilość sprayu bezpośrednio na suche włosy. Stosuj często, zwłaszcza w trakcie dłuższego przebywania na słońcu. Wykończenie stylizacji: rozpyl niewielką ilość sprayu na suche włosy od połowy ich długości aż po same końce, z odległości około 25-30cm.

Uwaga: Ilość zużytego produktu zależy od długości i rodzaju włosów. Zapewnij swoim włosom całkowitą ochronę przed zniszczeniem i matowieniem dzięki stosowaniu pozostałych produktów pielęgnujących Kemon Actyva Linfra Solare.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem