0

Joico K-Pak

JOICO K-PAK THERMAL DESIGN FOAM, Pianka odżywcza 300ml

JOICO K-PAK THERMAL DESIGN FOAM, Pianka odżywcza 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 65,99 PLN
Producent: JOICO
Model: 975
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Delikatna pianka Joico K-Pak Thermal Design Foam sprawia, że stylizacja jest prostsza niż kiedykolwiek dotąd. Ultra lekka formuła pozbawiona jest alkoholu. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury jak również znacznie wspomaga stylizację włosów. Podkreśla naturalną strukturę pasm i ułatwia ich układanie.

Kompleksy odżywcze przez długi czas nawilżają włosy i dostarczają im składników niezbędnych do odbudowy. Pianka zapewnia ekstremalne uniesienie i objętość. Zawarta w niej keratyna tworzy mikro siateczkę dookoła każdego włosa dzięki czemu pasma są wyraźnie grubsze i pełniejsze. Ma silne właściwości utrwalające jednak nie skleja włosów i nie daje sztucznego efektu. Pasma cały czas pozostają giętkie i sprężyste. Pianka nie pozostawia śladów na włosach w postaci osadu, nie kruszy się i jest łatwa do wyczesania. Ze względu na swoją delikatną formułę szczególnie polecana jest dla włosów delikatnych. Posiada neutralne dla skóry pH.


Rezultat:

Spektakularne uniesienie i objętość bez utraty naturalnego wyglądu fryzury. Struktura pasm zostaje zachowana na wiele godzin a jednocześnie włosy pozostają giętkie i sprężyste. Fryzura nie zmienia się nawet w przypadku dużej wilgotności powietrza.


Sposób użycia:

Niewielką ilość produktu rozprowadzić na dłoniach a następnie zaaplikować na wilgotne lub suche włosy. Stylizować z użyciem szczotki i suszarki.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem