Joico K-Pak Color Therapy oil 100ml

JOICO K-PAK COLOR STYLING, Olejek nawilżający 100ml

Ultra lekki olejek dla włosów farbowanych. Unikalna formuła nawilża i wygładza łuski włosa dzięki czemu kolor zostaje zachowany wewnątrz na wiele tygodni.
48,60 zł
Chwilowo brak


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

K-Pak Color Styling Oil to ultra lekki olejek o delikatnej formule stworzony dla włosów farbowanych. Unikalna formuła nawilża i wygładza łuski włosa dzięki czemu kolor zostaje zachowany wewnątrz na wiele tygodni.

Kompleksy odżywcze wzmacniają włosy i zapewniają im optymalny poziom składników odżywczych. Wydobywa z pasm ich naturalny blask, miękkość i gładkość. Mikroelementy zawarte w olejku wzmacniają odblask i barwę koloru dzięki czemu staje się on wielowymiarowy i wspaniale odbija światło. Olejki nawilżające zmiękczają włókno włosowe nadając pasmom sprężystość i podkreślając ich strukturę. Znacznie skraca czas suszenia i stylizacji ułatwiając układanie włosów.

Technologia QuadraBond Peptide Complex™ intensywnie odbudowuje i sprawia, że włosy są wyraźnie grubsze, mocniejsze i pełne życia. Łamliwość i kruchość pasm zostaje zredukowana o 65% już po pierwszym użyciu. Lekka formuła nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.


Rezultat:

Włosy są kompleksowo odżywione, nawilżone i wygładzone. Naturalny blask i miękkość zostają wydobyte. Fryzura zachowuje swój kształt i utrzymuje stały poziom substancji nawilżających przez długi czas.


Sposób użycia:

Olejek można nakładać zarówno na suche jak i wilgotne włosy. Niewielką ilość produktu należy wetrzeć w pasma od połowy ich długości. Stylizować tak jak zwykle.

Ocena:
2016-09-12

Produkt godny zakupu , włosy są miękkie , delikatne i tak ja po wyjściu od fryzjera , polecam osobą które mają zniszczone końcówki


    Napisz swoją opinię

    JOICO K-PAK COLOR STYLING, Olejek nawilżający 100ml