0

Joico K-Pak

JOICO K-PAK COLOR STYLING, Olejek nawilżający 100ml

JOICO K-PAK COLOR STYLING, Olejek nawilżający 100ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 63,98 PLN
Producent: JOICO
Model: 934
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

K-Pak Color Styling Oil to ultra lekki olejek o delikatnej formule stworzony dla włosów farbowanych. Unikalna formuła nawilża i wygładza łuski włosa dzięki czemu kolor zostaje zachowany wewnątrz na wiele tygodni.

Kompleksy odżywcze wzmacniają włosy i zapewniają im optymalny poziom składników odżywczych. Wydobywa z pasm ich naturalny blask, miękkość i gładkość. Mikroelementy zawarte w olejku wzmacniają odblask i barwę koloru dzięki czemu staje się on wielowymiarowy i wspaniale odbija światło. Olejki nawilżające zmiękczają włókno włosowe nadając pasmom sprężystość i podkreślając ich strukturę. Znacznie skraca czas suszenia i stylizacji ułatwiając układanie włosów.

Technologia QuadraBond Peptide Complex™ intensywnie odbudowuje i sprawia, że włosy są wyraźnie grubsze, mocniejsze i pełne życia. Łamliwość i kruchość pasm zostaje zredukowana o 65% już po pierwszym użyciu. Lekka formuła nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.


Rezultat:

Włosy są kompleksowo odżywione, nawilżone i wygładzone. Naturalny blask i miękkość zostają wydobyte. Fryzura zachowuje swój kształt i utrzymuje stały poziom substancji nawilżających przez długi czas.


Sposób użycia:

Olejek można nakładać zarówno na suche jak i wilgotne włosy. Niewielką ilość produktu należy wetrzeć w pasma od połowy ich długości. Stylizować tak jak zwykle.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Produkt godny zakupu , włosy są miękkie , delikatne i tak ja po wyjściu od fryzjera , polecam osobą które mają zniszczone końcówki

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem