JOICO DAILY CARE LEAVE-IN DETANGLER 1000ml

JOICO DAILY CARE LEAVE-IN DETANGLER, Mgiełka termoochronna 1000ml

Innowacja w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów trudnych do ułożenia i kontrolowania. Oparty na kompleksie Quadramine i panthenolu zapewnia długotrwałe, dogłębne nawilżenie pasm.
94,70 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Joico Daily Care Leave-In Detangler to innowacja w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów trudnych do ułożenia i kontrolowania. Oparty na kompleksie Quadramine i panthenolu zapewnia długotrwałe, dogłębne nawilżenie pasm. Wygładza łuski włosa sprawiając, że włosy lepiej i łatwiej się rozczesują. Problem plączących się pasm jest trwale wyeliminowany.

Ultra lekka formuła nie obciąża włosów, zapewnia im uniesienie i objętość. Kompleksy odżywcze wnikają głęboko w strukturę włosa przywracając mu naturalny blask i sprężystość. Mgiełka zapewnia kompleksową ochronę przed szkodliwym wpływem stylizacji i wysokiej temperatury. Produkt przywraca wysoki poziom wilgotności wnętrza włosa dzięki czemu nie są one kruche i podatne na rozdwajanie. W 100% bezpieczny dla włosów farbowanych nie powoduje blaknięcia lub wypłukiwania koloru.

Najlepsze rezultaty uzyskuje się w przypadku stosowania pozostałych produktów z gamy Joico Daily Care.


Rezultat:

Włosy są mocno lśniące i wygładzone. Łatwo się rozczesują i poddają zabiegom stylizacyjnym. Zwiększona zostaje objętość i puszystość fryzury.


Sposób użycia:

Umyte i osuszone ręcznikiem włosy należy spryskać z niewielkiej odległości. Rozprowadzić za pomocą grzebienia na całej długości pasm od cebulek aż po same końce. Nie spłukiwać. Stylizować tak jak zwykle.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

JOICO DAILY CARE LEAVE-IN DETANGLER, Mgiełka termoochronna 1000ml