Joico Color Infuse Red

Joico Color Infuse Red szampon podkreślający kolor włosów 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 39,70 PLN
Producent: JOICO
Model: 11301
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74469491327
Opis produktu
Farbowanie włosów to proces, który pomaga uzyskać ładny odcień i cieszyć się nim przez długi czas. Jednak tylko wtedy, gdy zapewnimy kosmetykom odpowiednią pielęgnację. Systematyczne mycie włosów może przyczynić się do szybkiego wyblaknięcia koloru. Chyba że skorzystamy ze specjalnego szamponu do włosów farbowanych.

Joico Color Infuse Red to szampon, przeznaczony specjalnie do włosów farbowanych w dowolnym odcieniu czerwieni. Charakteryzuje się lekką formułą, pozwalającą na dogłębne oczyszczenie włos przy jednoczesnym wzmocnieniu ich odcienia. Bio-Advanced Peptide Complex™, czyli formuła JOIO oddziałuje na włosy na poziomie molekularnym, naprawiając powstałe uszkodzenia i chroniąc przed pojawianiem się nowych. Szampon wyposażony został także w technologię Multi-Spectrum Defense Complex™, której zadaniem jest ograniczenie blaknięcia koloru po zabiegach koloryzacji. Stosując ten szampon regularnie, możemy cieszyć się trwałością intensywnego odcienia czerwieni przez długi czas.
Zalety używania szamponu Joico Color Infuse Red
  • trwała ochrona koloru włosów farbowanych na odcienie czerwieni;
  • wzmocnienie i odżywienie włosów;
  • delikatne oczyszczenie;
  • nawilżenie i wygładzenie;
  • ułatwienie stylizacji.
Sposób użycia
Niewielką ilość szamponu wmasować w mokre włosy, aż do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem