JOICO COLOR ENDURE VIOLET, Odżywka zapobiega żółknięciu koloru 1000ml

JOICO COLOR ENDURE VIOLET, Odżywka zapobiega żółknięciu koloru 1000ml

Odżywka przeznaczona jest do włosów o wszelkich odcieniach blond i szarości. Unikalna formuła zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, które powodują żółknięcie koloru.
76,45 zł
Chwilowo brak


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Profesjonalna odżywka Color Endure Violet przeznaczona jest do włosów o wszelkich odcieniach blond i szarości. Unikalna formuła zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, które powodują żółknięcie koloru.

Delikatne składniki myjące dogłębnie oczyszczają włosy i skórę głowy nie powodując jednocześnie matowienia i wypłukiwania koloru. Witaminy i minerały zbawiennie wpływają na włosy osłabione farbowaniem i zabiegami stylizacyjnymi. Składniki odpowiedzialne za neutralizację niechcianych pigmentów podkreślają głębię i blask koloru zapewniając włosom naturalny i zdrowy wygląd. Włosy są odżywione i nawilżone, zachowują sprężystość i łatwo się rozczesują.

Dla uzyskania najlepszych efektów ochrony koloru poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Color Endure. Naturalne pH korzystnie wpływa na skórę głowy.


Rezultat:

Włosy zachowują piękny kolor na dłużej. Pasma są odbudowane i nawilżone, zachowują swoją giętkość i blask. Fryzura pozostaje niezmieniona nawet wiele tygodni po koloryzacji.


Sposób użycia:

Na uprzednio umyte i osuszone ręcznikiem włosy należy zaaplikować niewielką ilość odżywki. Intensywnie wmasować od cebulek aż po same końce. Pozostawić na 2 do 3 minut a następnie obficie spłukać wodą.

Ocena:
2016-09-28

Odżywka - tak jak szampon, świetna. Generalnie bardzo polecam kosmetyki joico


    Napisz swoją opinię

    JOICO COLOR ENDURE VIOLET, Odżywka zapobiega żółknięciu koloru 1000ml