Joico Color Balance Purple

Joico Color Balance Purple odżywka do włosów podkreślająca kolor 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 42,47 PLN
Producent: JOICO
Model: 11699
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74469493215
Opis produktu
Niechciane odcienie we włosach to problem, z którym zmaga się wiele osób. Często żółte pasma sprawiają, że cała fryzura wygląda znacznie mniej estetycznie i psuje efekt stylizacji. Na szczęście chcąc pozbyć się nieładnych tonów, wystarczy postawić na odpowiednie kosmetyki.

Jednym z takich produktów jest profesjonalna odżywka do włosów Joico Color Infuse Purple, która zawiera wielowymiarowe pigmenty, utrwalające kolor przez wiele myć. Produkt już po pierwszym zastosowaniu usunie niechciane odcienie na farbowanych włosach blond lub rozjaśnianych pasmach. Odżywka równoważy kolory, sprawiając, że odcień staje się mocny i czysty. Zawarty w składzie Multi-Spectrum Defense Complex™ skutecznie chroni kolor przed blaknięciem, spowodowanym częstym myciem, a przeciwutleniacze przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dodatkowo, odżywka zawiera Bio-Advanced Peptide Complex – specjalną formułę nawilżającą i odżywiającą włosy na całej ich długości.
Zalety stosowania odżywki Joico Color Infuse Purple:
  • wzmocnienie trwałości koloru;
  • neutralizacja niechcianych tonów;
  • odżywienie i nawilżenie włosów;
  • ochrona przed blaknięciem i promieniami UV;
  • czysty, ładny odcień.
Sposób użycia:
Odżywkę nanieś na wilgotne włosy, rozprowadzając po całej ich długości. Pozostaw na ok. 3 minuty, następnie dokładnie spłucz.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem