0

Body Luxe

JOICO BODY LUXE, Szampon zwiększający objętość cienkim włosom 300ml

JOICO BODY LUXE, Szampon zwiększający objętość cienkim włosom 300ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 39,99 PLN
Producent: JOICO
Model: 976
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu


Szampon Body Luxe to profesjonalna pielęgnacja włosów cienkich, bez życia i wymagających zwiększenia objętości. Idealny dla osób, które pragną mieć wyraźnie grubsze i lepiej układające się pasma.

Delikatne substancje myjące zapewniają dogłębne oczyszczenie włosów ze wszelkich substancji stylizujących i zanieczyszczeń. Uwalniają pasma od obciążających je składników. Skoncentrowany wyciąg z owsa tworzy niewidzialną barierę dookoła każdego pasma widocznie zwiększając jego objętość. Włosy są wyraźnie grubsze w dotyku.

Szampon jest bezpieczny dla włosów farbowanych. Nie powoduje wypłukiwania ani blaknięcia koloru. Jego pH jest optymalne dla skóry głowy i pomaga utrzymać naturalne środowisko sprzyjające odrastaniu zdrowych i mocnych włosów. Kompleksy nawilżające przywracają poziom wody we włóknie włosa, wygładzają łuski ułatwiając tym samym rozczesywanie i stylizację.


Rezultat:

Wyraźnie grubsze i pełniejsze włosy. Pasma odzyskują wigor i zdrowy wygląd. Fryzura jest puszysta i błyszcząca oraz mocno nawilżona. Stylizacja staje się jeszcze prostsza.


Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu nałożyć na mokre włosy. Masować delikatnymi kolistymi ruchami skórę głowy i pasma na całej ich długości aż do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Szampon pozwala uzyskać spektakularne rezultaty gdy jest używany w połączeniu z innymi produktami linii Body Luxe.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Mam włosy cienkie, delikatne i zniszczone ten szampon sprawił, że odżyły, są dużo zdrowsze, nie łamią się tak. Używam go razem z odżywką z tej samej serii

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem