0

Body Luxe

JOICO BODY LUXE ROOT LIFT FOAM, Pianka stylizująca 300ml

JOICO BODY LUXE ROOT LIFT FOAM, Pianka stylizująca 300ml

ocenaocenaocenaocenaocena 9.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 63,99 PLN
Producent: JOICO
Model: 3104
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu


Pianka stylizująca Joico Body Luxe Root Lift przeznaczona jest do profesjonalnej stylizacji i układania włosów, które wymagają nadania objętości. Przeznaczona dla pasm słabych, wiotkich i delikatnych. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść produkt tam gdzie jest najbardziej potrzebny – zaraz u nasady włosów. Wszystko po to aby uzyskać ekstremalny poziom uniesienia i objętości.

Pianka dzięki niezwykle lekkiej formule nie obciąża włosów i nie pozostawia na nich śladów. Pasma odzyskują swoją giętkość i sprężystość a tekstura jest wyraźnie podkreślona. Kompleksy odżywcze chronią włosy przed uszkodzeniami do jakich może dojść podczas stylizacji z użyciem zewnętrznego źródła ciepła. Aktywne składniki tworzą mikro siateczkę dookoła każdego włosa zapewniając uniesienie i objętość przez długi czas niezależnie od czynników atmosferycznych.

Pianka nie zawiera alkoholu a jej naturalne pH nie zmienia środowiska skóry głowy. Produkt łatwo się wyczesuje i nie pozostawia śladu na  włosach.


Rezultat:

Spektakularne uniesienie i objętość. Włosy są puszyste jak nigdy przedtem. Pasma łatwo się stylizują i są utrwalone na wiele godzin.


Sposób użycia:

Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałożyć niewielką ilość produktu. W celu precyzyjnej aplikacji warto podzielić włosy na sekcje i nakładać piankę tuż przy skórze głowy. Następnie rozczesać pasma i stylizować tak jak zwykle.

Komentarze
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Produkt godny polecenia.

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem