Jak przygotować włosy do stylizacji?

Piękna, przyciągająca wzrok fryzura, odporna na puszenie, trzymająca formę do samego wieczora, to marzenie wielu kobiet. Która z pań nie chciałaby mieć naturalnie pięknych, wspaniale układających się włosów? Niestety w naturze zdarza się to niezwykle rzadko i większość z nas musi jednak każdego ranka poświęcić choć kilka chwil na ułożenie włosów w uporządkowane pasma. W zależności od budowy włosów zmagamy się z różnymi problemami – z puszeniem, elektryzowaniem się, lub też nadmiernym wydzielaniem sebum. Jak w obliczu tych trudności wyczarować piękną i trwałą fryzurę, której efekt będzie choć trochę przypominał ten uzyskiwany przez stylistów? Jest na to prosty sposób! Profesjonalne kosmetyki przygotowujące włosy do stylizacji już na zawsze odmienią naszą fryzurę, nadając jej wyjątkowy charakter.

Produkty te, skonstruowane są w taki sposób, by ich lekka formuła nie obciążała pasm, a jednocześnie gwarantowała im głębokie odżywienie. Jest to niezwykle ważne, bo kosmetyki te stanowią jedynie podkład do stylizacji, a na włosy zwykle nakładamy jeszcze kolejne produkty – mające na celu utrwalić efekt stylizacji. Kosmetyki mają na celu wyrównać porowatość włosów, zapobiec puszeniu się i elektryzowaniu, wygładzić pasma i przygotować je na stylizację. Dzięki bogatym składnikom odżywczym włosy stają się miękkie w dotyku, bardzo elastyczne, łatwo się rozczesują i świetnie współpracują z narzędziami fryzjerskimi. Na uwagę zasługują szczególnie dwa produkty z tej kategorii – są to kosmetyki Schwarzkopf OSIS Undercoat podkład dla włosów pod stylizację (https://www.gobli.pl/schwarzkopf-osis-undercoat-podklad-dla-wlosow-pod-stylizacje-chroni-przed-puszeniem-75ml-p3886 ) i Schwarzkopf OSIS HAIRBODY, ekstremalnie lekki spray przygotowujący do stylizacji (https://www.gobli.pl/schwarzkopf-osis-hairbody-ekstremalnie-lekki-spray-przygotowujacy-do-stylizacji-200ml-p3871 ).

Oba produkty nadają włosom wyjątkowego, eleganckiego połysku, sprawiając, że fryzura nabiera odświętnego wyglądu. Kosmetyki nie obciążają, nie sklejają pasm, a jednocześnie nadają fryzurze lekkiego utrwalenia. Dzięki nim codzienna stylizacja stanie się niesamowicie prosta, a nasza fryzura już nigdy nie będzie wyglądała nudno i banalnie. Nawet najbardziej oporne i niesforne pasma staną się niezwykle podatne na układanie – z łatwością wyczarujemy z nich piękne, lekkie upięcia, czy puszyste loki. Dzięki wyrównaniu porowatości – włosy przestaną się puszyć i elektryzować, a co za tym idzie – niesforne pasma przestaną się wymykać spod kontroli. Od tej pory będziemy mogły cieszyć się piękną fryzurą przez cały dzień, bez obawy o konieczność dokonywania poprawek w najmniej oczekiwanym momencie. Produkty Schwarzkopf OSIS zostały stworzone z myślą o kobietach, które każdego dnia chcą wyglądać pięknie i elegancko.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem