Gobli nowe logo
 
Ostatni czas był dla nas bardzo pracowity!

Od kilku miesięcy niestrudzenie walczyliśmy o to, aby dokonać prawdziwej rewolucji w sposobie działania naszego sklepu. Zobacz 5 najważniejszych cech Gobli, które przygotował dla Was nasz zespół!

Obrazek
Zakupy takie jak lubisz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Doskonałe ceny i szybka wysyłka to coś, czego każdy z nas szuka, a na Gobli znajdziesz i jedno i drugie.

Wszystkie zamówienia złożone do 10:30 i opłacone przez TPay wyślemy tego samego dnia. Też nie lubimy czekać na paczki.
Obrazek

Obrazek
Nowe Gobli

Całkowicie zmieniliśmy szatę graficzną naszego sklepu. Jest lekka, świeża i przejrzysta. Intuicyjna konstrukcja strony ułatwi Ci zakupy.

Zadbaliśmy również o jej pełną responsywność na urządzeniach mobilnych. Zakupy na telefonie będą równie przyjemne i wygodne jak na komputerze.
Obrazek

Obrazek
Wyszukiwarka, która wie

Zadbaliśmy o to, aby nowe menu było przejrzyste i uporządkowane. Dodaliśmy filtry produktów, które pomogą odnaleźć Ci się w naszej bazie kosmetyków.

Pracowaliśmy nad wyszukiwarką, która nie tylko pokaże Ci konkretne produkty, ale także znajdzie odpowiedzi na Twoje kosmetyczne bolączki.
Obrazek

Obrazek
Znamy się na włosach

Mamy tu prawdziwe włosowe specjalistki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. Już niedługo na naszym BLOGu znajdziecie mnóstwo wartościowych poradników z zakresu pielęgnacji włosów i ciała. Od teraz przy niektórych produktach znajdziesz dużo dodatkowej treści, która pomoże Ci w wyborze odpowiedniego kosmetyku.

Jeszcze więcej praktyki, planów pielęgnacyjnych, recenzji prosto sprzed lustra!
Obrazek

Obrazek
Solidna oferta

Szukasz naturalnych kosmetyków? Mamy je. Pracujesz w salonie fryzjerskim i potrzebujesz profesjonalnych produktów, które pomogą Ci w pracy? Je też znajdziesz na Gobli.

Niezależnie czy zajmujesz się włosami profesjonalnie czy w domowym zaciszu, mamy produkty, które sprawdzą się w każdym przypadku.
Obrazek

FacebookInstagram
Polub nas na Facebooku i obseruj na Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i promocjami