Black Friday Gobli 2022
Black Friday Gobli 2022

ODLICZAMY CZAS DO STARTU BLACK FRIDAY

CZAS DO KOŃCA PROMOCJI BLACK FRIDAY

Dni
Godzin
Minut
Dni
Godzin
Minut

Choć Black Friday i Cyber Monday to tylko dwa dni, w drogerii Gobli wydłużamy czas, w którym możesz upolować najlepsze okazje. Startujemy już w czwartek 24 listopada i przez cały weekend aż do wtorku 29 listopada włącznie będziemy zaskakiwać Cię wyśmienitymi cenami Twoich ulubionych produktów.

Szybka wysyłka

Dbamy o to, aby jak najszybciej spakować i wysłać do Ciebie zakupione produkty. Współpracujemy z wieloma kurierami, więc na pewno znajdziesz opcję dla siebie.

Duże oszczędności

Taniej już nie będzie! Black Friday w Gobli to najlepszy czas na zrobienie zakupów. Duże promocje nawet do 40%, które zaoferujemy już niedługo, na pewno pozytywnie Cię zaskoczą!

Dla bliskich

Black Friday to doskonała okazja, aby kupić swoim bliskim prezenty na nadchodzące święta. Do tego zrobisz zakupy w najlepszych cenach i oszczędzisz czas przed gwiazdką.

Bądź na bieżąco!

Wszystkie zapisane na newsletter osoby (posiadające zgodę marketingową), które zrobią zakupy w naszym sklepie pomiędzy 24 a 29 listopada, otrzymają kod upoważniający do darmowej wysyłki kolejnego zamówienia na kwotę min. 97 zł. Kod będzie ważny aż do lutego 2023 roku!