IBD LED/UV Builder gel 14g żel PINK polecany do french manicure

IBD LED/UV Builder gel 14g żel PINK polecany do french manicure

Różowy profesjonalny żel budujący znakomity do przedłużania paznokci na formie. Do utrwardzania lampami LED oraz UV.

30,70 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Żel budujący IBD LED/UV Builder Gel Pink to doskonały produkt do profesjonalnej stylizacji paznokci. Stworzony przez amerykańską firmę z doświadczeniem w tworzeniu żeli, cenioną przez stylistów na świecie, ma nowoczesną formułę gwarantującą znakomite efekty. Różowy żel sprawdzi się znakomicie w przedłużaniu naturalnej płytki oraz pokrywaniu jej wyrównującą warstwą, szczególnie podczas tworzenia french manicure. Jest gęsty i samopoziomujący się – doskonały do przedłużania na formie, sprawdzi się świetnie zarówno przy manicure jak i pedicure. Po utwardzeniu jest mocny, gładki, wytrzymały jak akryl, z połyskiem typowym dla żelu. Nie odpryskuje i cechuje się dużą przyczepnością. Bez względu na to, czy chcesz uzyskać naturalny efekt, czy bardziej ozdobny wygląd paznokci, sprawdzi się znakomicie i przez długi czas będzie wyglądał równie dobrze jak na początku.

Sposób użycia:

Dobrze umocuj formę pod paznokciem i nałóż cienką warstwę żelu budującego IBD. Utwardzaj pod lampą UV przez 3 minuty lub przez 1 minutę pod lampą LED..

Marka
IBD
Rodzaj
podkładowe, budujące
Kolor dominujący
różowy

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Isobornyl Methacrylate, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Cellulose Acetate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone,Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Polyester-3 Silica,Aluminium Hydroxide, Titanium Dioxide (CI 77891), Violet 2 (CI 60725), Yellow 6 Lake (CI 15985).

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

IBD LED/UV Builder gel 14g żel PINK polecany do french manicure