IBD Just Gel Polish Top Coat, znacząco wydłuża trwałość lakieru, nabłyszcza 14ml

IBD Just Gel Polish Top Coat, znacząco wydłuża trwałość lakieru, nabłyszcza 14ml

Trwały, łatwy w aplikacji Top Coat do manicure hybrydowego. Przedłuża trwałość lakieru. Efekt do 3 tygodni. Błyszczące wykończenie.
39,45 zł
Chwilowo brak


  • Producent: IBD
  • IBD
  • Indeks: 5674
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Piękne, zadbane paznokcie to domena nowoczesnej kobiety. Niestety ciągłe życie w biegu, rozdarcie między pracą zawodową, a opieką nad dziećmi często nie pozwala na samodzielne wykonanie manicure. Z pomocą przychodzą jednak salony kosmetyczne, oferujące zabiegi manicure hybrydowego, który trzymuje się przez wiele tygodni. By jednak efekt był w pełni trwały i elegancki, warto sięgnąć po naprawdę sprawdzone kosmetyki.

IBD Just Gel Polish Top Coat – to wyjątkowy Top Coat, który zapewnia piękne, błyszczące wykończenie manicure hybrydowego. Przedłuża trwałość lakieru i sprawia, że doskonały efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Gęsta konsystencja lakieru sprawia, że jest on maksymalnie łatwy w aplikacji i rozprowadzeniu. Nie spływa i nie rozmazuje się w trakcie nakładania.

Rezultat

Wspaniale podkreślone, elegancko błyszczące paznokcie. Wydłużona trwałość lakieru nawet do 3 tygodni! Piękny wygląd paznokci, aż do zdjęcia manicure.

Sposób użycia:

Top Coat aplikujemy na paznokieć, na który wcześniej została położona baza i lakier kolorowy. Top Coat utrwalamy pod lampą – 1 minuta w lampie UV lub 30 sekund w lampie LED.

Marka
IBD
Rodzaj
nabłyszczający

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

IBD Just Gel Polish Top Coat, znacząco wydłuża trwałość lakieru, nabłyszcza 14ml