IBD Intense Seal UV Top Coat żel nabłyszczający, utrwala manicure

IBD Intense Seal UV Top Coat żel nabłyszczający, utrwala manicure

Nabłyszczający żel wykończeniowy do stosowania z lampami UV. Nowoczesna formuła utrwala manicure już przy jednej warstwie, długo zachowuje blask i nie żółknie.

33,95 zł

(242,50 zł za 100ml)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Nowoczesny żel wykańczający IBD Intense Seal UV Top Coat to produkt to profesjonalnej stylizacji paznokci, który zapewni doskonałe utrwalenie i ochronę manicure żelowego i akrylowego oraz intensywny połysk. Nie żółknie, zachowuje kryształową przeźroczystość, twardość i odporność. Już jedna warstwa wystarczy, aby zabezpieczyć wykonany manicure, a rzadka konsystencja żelu pozwala na jego dokładne rozprowadzenie na całej płytce bez nakładania zbyt grubej ani nierównej warstwy. Dzięki temu to coat jest bardzo wydajny. Utrwala się w minutę i nie wymaga przecierania. Sprawi, że każda klientka będzie zadowolona z lśniącego efektu.

IBD to wiodący amerykański producent żeli do paznokci cieszący się uznaniem stylistów na świecie. Żele mają łagodne dla skóry i paznokci bezkwasowe formuły. Brak zapachu zapewnia wygodę pracy dla stylistki i komfort klientek, które po raz zrobionych żelach IBD będą na pewno wracać do salonu.

Marka
IBD
Rodzaj
nabłyszczające
Kolor dominujący
bezbarwny

Skład:

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Dipentaerythrityl Pentaacrylate, Ethyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Benzoyl Isopropanol, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Violet 2 (Ci 60725).

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

IBD Intense Seal UV Top Coat żel nabłyszczający, utrwala manicure