Goldwell StyleSign

Goldwell Volume Body Pumper, lekka pianka unosząca włosy u nasady 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 32,47 PLN
Producent: GOLDWELL
Model: 7012
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609279327
Opis produktu

Cienkie i oklapnięte włosy to wątpliwa ozdoba. Hollywoodzkie produkcje wykreowały obraz pięknej, pewnej siebie kobiety, która zawsze nosi doskonale dopasowaną sukienkę, idealny makijaż i pełne objętości, gęste i błyszczące loki. Dzisiaj Ty też możesz cieszyć się taką fryzurą – nawet jeśli do tej pory Twoje włosy były cienkie i oklapnięte. Jak to osiągnąć?
 

Goldwell Volume Body Pumper – ten nadzwyczajny produkt do stylizacji włosów zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ekspresowa formuła w zaledwie kilka sekund wyraźnie zwiększa objętość Twoich włosów, byś mogła cieszyć się dopracowanym wyglądem bez względu na okoliczności. Spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, randka, obiad z ukochanym? Zapewnij swoim włosom ekstremalną objętość i twórz fryzury rodem z Hollywood.

Rezultat

Gęste, mięsiste w dotyku pasma, pełne lekkiej objętości. Pianka unosi włosy u nasady, a pomiędzy pasma wpuszcza drobinki powietrza, dzięki czemu włosy wyglądają na gęstsze. Długotrwały efekt stylizacyjny sprawia, że przez długie godziny możesz cieszyć się nienagannym wyglądem, a specjalna formuła re-styling pozwoli w dowolnym momencie na odświeżenie wyglądu poprzez nałożenie nowej dawki produktu.

Sposób użycia:

Porcję pianki nałóż u nasady na wilgotne pasma i stylizuj z użyciem suszarki.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem