0

Trwała ondulacja

Goldwell Topform, Trwała ondulacja 2, włosy porowate po zabiegach farbowania

Goldwell Topform, Trwała ondulacja 2, włosy porowate po zabiegach farbowania

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 47,47 PLN
Producent: GOLDWELL
Model: 9152
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609030690
Opis produktu
Tak jak idealnie proste włosy mają zwolenników na całym świecie, tak również wiele kobiet marzy o uplastycznieniu fryzury, falach, lokach, kędzierzawych pasmach dodających uroku i romantyczności. Niechlubna pamięć o tym, jak kiedyś tworzone były loki, poprzez trwałę wyglądającą bardzo sztucznie, powoduje iż część osób pragnących fal, nie odważy się na taki zabieg. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ dzisiejsze kosmetyki do uplastycznień i przekształceń formy włosów, oparte są na kompletnie innej technologii. Nowatorskie koncepcje użyte do tworzenia płynów pomagających wydobyć pożądany efekt, są delikatniejsze, doprecyzowane co do efektu oraz odpowiednio dobrane do rodzaju włosów, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w ich kondycję.

 

Goldwell Topform, trwała ondulacja 2 to godny polecenia produkt profesjonalnej marki. Płyny do trwałej posiadają różne odznaczenia, charakteryzujące się typem włosów dla którego zostały stworzone. Ten produkt zalecany jest włosom porowatym oraz poddawanym rozmaitym zabiegom farbowania, włosom nadwyrężonym. Płyny zostały stworzone na bazie technologii Perm Penetration System, który odpowiedzialny jest za harmonijny i równomierny system tworzenia się skrętu oraz doskonałą sprężystość. Dodatkowo, jego innowacyjne działanie, powoduje iż uplastycznienie kształtu zintensyfikowane jest od nasady, a słabnie ku końcowi, by zbalansować równomierność skrętu. Pozyskany w ten sposób przekształcenie struktury włosów będzie wyglądało naturalnie, regularnie oraz sprężyście. Fryzura utrzymuje się doskonały czas.
Rezultat:
  • mocny, wyrazisty efekt,
  • satysfakcjonujący czas utrzymywania się efektu,
  • regularny i sprężysty wygląd kształtu fryzury.
Sposób użycia:
Stosować zgodnie z instrukcja użycia. Należy dobrać odpowiedni stopień utrwalenia płynu do typu,struktury i stanu włosów. Długość stosowania płynu zależy od stopnia skrętu jaki chcemy uzyskać oraz od temperatury i użytego źródła ciepła.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem