Goldwell Texturizer P, Pianka do ondulacji do włosów farbowanych 200ml

Goldwell Texturizer P, Pianka do ondulacji do włosów farbowanych 200ml

Rewolucyjny produkt do trwałej stylizacji, łagodniejszy i prostszy w użyciu niż tradycyjna trwała. Do włosów wysokoporowatych i farbowanych.

33,45 zł
Chwilowo brak


 • Producent: Goldwell
 • Goldwell
 • Indeks: 4388
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Goldwell Trendline Texturizer to zupełnie nowy wymiar trwałej stylizacji włosów. Prosta w użyciu pianka pozwoli Ci uzyskać efekt utrzymujący się przez 6-8 tygodni, nie będąc przy tym tak czasochłonną i agresywnie działającą jak tradycyjna trwała ondulacja. Doskonale sprawdzi się przy włosach krótkich i średnich, unosząc je u nasady, dodając fryzurze dynamiki i objętości. Pomoże oszczędzić czas na codziennej stylizacji, sprawiając, że włosy będą uniesione u nasady i będą pamiętać nadany fryzurze kształt przez dłuższy czas. A sam zabieg trwa nie krócej niż godzinę. Precyzyjny aplikator ułatwia dozowanie pianki. Produkt w kilka sekund skrapla się na włosach, pozwalając na wniknięcie aktywnych składników do ich wnętrza. 

Wersja P przeznaczona jest do włosów średnio i wysokoporowatych oraz farbowanych.

Rezultat

Łagodny i prosty w użyciu jak codzienna stylizacja, Texturizer zapewni piękną, pełną objętości fryzurę na kilka tygodni.

Sposób użycia:

Nawiń włosy na wałki, nanieś Texturizer. Odczekaj 5-10 minut, następnie zastosuj Stabilizer Goldwell. Postępuj według instrukcji.

Marka
Goldwell
Poziom utrwalenia
bardzo mocny
Ocena:
2017-05-25

kupiłam pierwszy raz, położyła mi fryzjerka, włosy są super, nie zniszczone i "drugie tyle włosów"


  Ocena:
  2017-02-16

  Tej pianki do "trwałej", używam już po raz kolejny. W moim przypadku (mam farbowane włosy i bardzo oporne do jakiejkolwiek stylizacji), wydłużam czas aplikacji produktu i jestem zadowolona z efektu (włosy zdecydowanie są łatwiejsze w układaniu i przede wszystkim niezniszczone). Zdecydowanie mogę polecić tę piankę.


   Napisz swoją opinię

   Goldwell Texturizer P, Pianka do ondulacji do włosów farbowanych 200ml