Goldwell Roughman 4, najlepsza matowa pasta do włosów

Dziś o klasyku. Jednym z najczęściej kupowanych stylizatorów do włosów jest matowa pasta Goldwell Roughman 4. Nic dziwnego, pewna marka i produkt bardzo wysokiej jakości. W dzisiejszym wpisie kilka słów o tym, jakich efektów możecie się spodziewać, sięgając po Roughmana.

Goldwell Roughman

Opakowanie, konsystencja

Opakowanie bardzo łatwo rozpoznawalne dl tych, którzy mieli już z Roughman do czynienia. Kosmetyka jest w poręcznej tubie w miedzianym kolorze. Posiada wygodny dozownik, który pozwala na precyzyjne dozowanie potrzebnej ilości. Pasta ma biały kolor i delikatny zapach. Konsystencja jest kremowa, lekka, dobrze się rozciera i aplikuje.

Działanie

Aplikacja ze względu na bardzo przyjemną konsystencję jest wygodna i nie sprawia żadnych trudności. Dlatego pasta jest świetnym wyborem do użytku domowego. Zapewnia matowe wykończenie, ale bez żadnych suchych efektów na włosach. Wyglądają one bardzo naturalnie. Nie skleja, nie strączkuje, jest na bazie wody, więc bardzo łatwo ją zmyć. Pozwala na uzyskanie efektu messy, czyli potarganych włosów lub ułożonej, uporządkowanej fryzury. Włosy nabierają objętości i odbijają od nasady. 

Jak używać? 

Należy wycisnąć potrzebną ilość, rozetrzeć ją w dłoniach i nałożyć na całe włosy. Można stylizować je z pomocą grzebienia, żeby uzyskać efekt uporządkowanej fryzury lub roztrzepać palcami, wyciągać pojedyncze pasma, aby uzyskać efekt potarganych włosów. Pasta Roughman jest łatwa w obsłudze, ciężko zrobić sobie nią krzywdę, więc początkujące osoby również będą zadowolone. Utrzymuje się na włosach cały dzień, a w razie potrzeby można ponownie ułożyć fryzurę (należy pamiętać, żeby stylizować włosy czystymi dłońmi). 


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem