Goldwell Rich Repair, seria do skutecznej regeneracji włosów

Jednym z kroków w regeneracji włosów zniszczonych jest używanie odpowiednich kosmetyków, które nawilżą, odbudują, regenerują i będą działać ochronnie na zniszczone włosy. Serią, którą bardzo polecam, jest Rich Repair od Goldwell. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego ta linia od Goldwell jest skuteczna i w czym tkwi jej sekret, zapraszam do lektury!

regeneracja włosów

Regeneracja włosów zniszczonych

Włosy narażone są na zniszczenia tak naprawdę każdego dnia. Kiedyś usłyszałam, że każda pora roku i każde warunki są dla włosów niekorzystne i cały czas trzeba na nie chuchać. Jest w tym trochę racji! Na włosy źle działa słońce, słona woda, swetry, czapki, szaliki. Nieodpowiednie szczotki, kosmetyki i złe praktyki. Brzmi przerażająco? Na szczęście utrzymanie włosów w dobrej kondycji nie jest takie trudne. Napisałam niedawno bardzo obszerny wpis o pielęgnacji włosów zniszczonych. Co niszczy włosy? Czego nie wolno robić ze zniszczonymi włosami? Jak je skutecznie zregenerować? Jeśli interesuje Cię ten temat, wpis znajdziesz tutaj.

Polecam zajrzeć do wyżej podlinkowanego artykułu, ponieważ przy bardzo zniszczonych włosach powinniście zastosować bardziej złożoną pielęgnację. Nie obawiaj się! Nie znaczy to, że będzie bardzo skomplikowana. Zawsze warto ulepszać swoją pielęgnację włosów bez względu na ich stan. Włosy nigdy nie mogą być zbyt ładne.

Goldwell Rich Repair, seria tylko do zniszczonych włosów?

Na początku chciałabym wyjaśnić, że Goldwell Rich Repair nie musi być stosowana tylko do zniszczonych włosów. Jednak, jeśli masz takie, radziłabym, żeby na nią postawić. Ja również sięgam po tę serię, mimo że moje włosy są w naprawdę dobrym stanie. Dzięki niej przeprowadzam kurację wzmacniającą dla swoich włosów tak, aby wyglądały jeszcze lepiej.

Rich Repair na zniszczone włosy

Jednak ta seria od Goldwell jest przeznaczona specjalnie do włosów zniszczonych i sprawdza się w tej roli bezbłędnie.

Szampon jest delikatne, ale dobrze oczyszcza. Co bardzo ważne, dobrze działa na skórę głowy, wzmacnia cebulki, przez co włosy, które rosną, są mocne.
Odżywki i maski działają wieloetapowo. Odbudowują zniszczone włosy, odżywiają i nawilżają, ale również chronią przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu włosy są mniej narażone na dalsze zniszczenia. To bardzo ważne w pielęgnacji zniszczonych włosów, trzeba je zabezpieczać przed kolejnymi zniszczeniami.
Dla bardzo zniszczonych włosów polecam odbudowujące serum Goldwell Rich Repair 6 Effects. Jest to kosmetyk, który maksymalnie nawilża i odbudowuje włosy nawet w głębszych partiach. Jest to produkt bez spłukiwania, który nakładamy po myciu, będzie więc bardzo skutecznie chronił przed wszelkimi zniszczeniami.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem