0

Goldwell farby

Goldwell Oxycur Platin Ultra White, Rozjaśniacz w proszku 500g

Goldwell Oxycur Platin Ultra White, Rozjaśniacz w proszku 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 7.5/10 (opinii: 2 )
Cena: 59,70 PLN
Producent: GOLDWELL
Model: 3425
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609013099
Opis produktu

 

Rozjaśnienie włosów, zwłaszcza bardzo mocne, do tej pory było jednym z najbardziej niszczących włosy, agresywnych zabiegów. Z rozjaśniaczem w proszku Goldwell Oxycur Platinum Ultra White możesz bezpiecznie rozjaśnić włosy aż 7 tonów! Jego wyjątkowa formuła bez amoniaku, wzbogacona o proteiny pszenicy, pozwala chronić włosy. Biała barwa produktu pozwala na dokładną kontrolę poziomu rozjaśnienia w czasie zabiegu, a bezpyłowe dozowanie i przygotowanie mieszkanki rozjaśniającej pomaga w precyzyjnym nałożeniu na włosy. Goldwell Oxycur zapobiega powstawaniu nieestetycznych żółtych tonów na włosach. Obecność polimerów wspomaga działanie rozjaśniające.

Rezultat

Właściwie stosowany pozwala uzyskać włosy rozjaśnione aż o 7 tonów bez ich zniszczenia i „spalenia”. Podczas rozjaśniania pasma nie nabierają nieładnych żółtych tonów, dzięki czemu produkt ten pozwala uzyskać prawdziwie platynowy kolor i stanowi doskonały punkt wyjścia do dalszej koloryzacji, także kiedy chcesz uzyskać intensywną zimną barwę.

Sposób użycia:

Nałóż rozjaśniacz na włosy po wymieszaniu z aktywizującym lotionem Topchic. Nie należy przekraczać podanego na opakowaniu czasu działania ani stosować dodatkowego źródła ciepła. Postępuj zgodnie z dołączoną instrukcją.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 2 Luty 2017 (14:29)
Rozjaśniacza używam z płynem Goldwell 6% co daje mocne rozjaśnienie. Na razie nie mam porównania z innymi.Nie mam też szczególnych zastrzeżeń.Polecam.
Ocena: 5/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Sobota, 7 Maj 2016 (14:03)
To pierwszy profesjonalny rozjaśniacz z jakim miałam do czynienia. Niestety ogromnie mnie rozczarował. Używany był z Olpalexem, być może to zmieniło jego właściwości (choć nie powinno).
Przede wszystkim bardzo szybko wysycha, co utrudnia równomierne nałożenie na psamach. Dodatkowo okropnie się osypuje po wyschnięciu. Dokładne wymieszanie i pozbycie się grudek również stanowi problem. Jeśli chodzi o efekty są zadawalające, ale sam proces pracy z produktem bardzo niekomfortowy.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem