Dualsenses For Men

Goldwell Men ReShade, odsiwiacz do włosów do panów 4x20ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 57,70 PLN
Stara cena: 57,70 PLN
Producent: GOLDWELL
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609140108
Goldwell Men ReShade:

Opis produktu
Siwe włosy to problem, który często dotyka kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Kobiety doskonale potrafią rozwiązać ten problem poprzez koloryzację włosów, zaś mężczyźni często mają trudności z zamaskowaniem oznak starzenia się.

Specjalnie na potrzeby mężczyzn borykających się z problemem siwych włosów, firma Goldwell stworzyła odsiwiacz Man ReShade, który tworzy najbardziej męską formę zatuszowania siwizny. Technologia hybrydowo - pianowa, która polega na wygodnej aplikacji produktu w formie piany z dodatkiem naturalnych efektów oksydacyjnych technologii koloryzacji. Po aplikacji nie widać siwych odrostów ani czerwonego odcienia przy wypłukiwaniu się koloru. Kolorant uzyskuje najlepszy efekt przy około 10- 50% udziale siwizny na całej powierzchni włosów. Barwnik pozostawia naturalny efekt pokrycia siwych włosów bez wrażenia koloryzacji czy niepożądanych odcieni.

Proces odsiwiania trwa około 5 minut i jest tak prosty jak mycie włosów. Mężczyźni nie muszą już umawiać się na zabieg koloryzacji włosów w salonie, mogą sami wykonać go w domu dzięki Goldwell Men ReShade.
Rezultat:
Delikatna farba do siwych włosów przeznaczona dla mężczyzn. Zabieg koloryzacji trwa niecałe 5 minut i jest prosty w wykonaniu. Nadaje siwym włosom naturalny efekt koloryzacji, bez niepożądanych odcieni. Wybierz odcień barwnika odpowiedni dla Ciebie spośród:
  • Men ReShade 4 CA - chłodny popielaty średni brąz,
  • Men ReShade 5 CA - chłodny popielaty brąz,
  • Men ReShade 6 CA - chłodny popielaty ciemny blond,
  • Men ReShade 7 CA - chłodny popielaty średni blond.
Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie i starannie przeczytaj instrukcję dołączoną do opakowania. Kolejno wykonuj każdy krok zgodnie z opisem ulotki. Przed aplikacją wykonaj test na alergię skóry.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem