Dualsenses For Men

Goldwell Men ReShade lotion do tonerów 250ml z aplikatorem

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 47,47 PLN
Producent: GOLDWELL
Model: 8326
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609012566
Opis produktu
Problem siwiejących włosów dotyka większości mężczyzn. Niewiele z nich decyduje się na pozbycie się wstydliwego kłopotu. Firma Goldwell stworzyła Men Re Shade lotion do tonerów, dzięki któremu nie będziesz musiał umawiać się na zabieg koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim. Produkt pozwoli Ci na wykonanie pokrycia siwych pasm w zaciszu Twojego domu.

Lotion Goldwell Men ReShade to skoncentrowany aktywator, który w połączeniu z kolorantem Men ReShade Power Shot pozbędzie się siwych włosów. Produkt błyskawicznie retuszuje siwe włosy. Proces koloryzacji trwa niecałe 5 minut. Aplikacja jest łatwa i przyjemna. Nakładanie mieszanki do koloryzacji jest podobne do mycia włosów. Lotion pozwala uzyskać naturalny kolor włosów bez niepożądanych odcieni. Innowacyjna formuła hybrydowo- pianowa posiada konsystencję piany, która ułatwia aplikację. Mieszanie lotionu i wybranego tonera odbywa się w dołączonej specjalnej butelce aplikacyjnej.
Rezultat:
  • pozbycie się siwych włosów,
  • naturalny odcień,
  • łatwa i przyjemna aplikacja,
  • konsystencja piany ułatwia rozprowadzenie mieszanki,
  • proces koloryzacji trwa niecałe 5 minut,
  • butelka aplikacyjna ułatwi wymieszanie lotionu z tonerem.
Sposób użycia:
Przed zabiegiem odsiwiania dokładnie i starannie zapoznaj się z instrukcją dołączoną do opakowania. Każdy krok wykonuj według zaleceń producenta. Przed nałożeniem mieszanki wykonaj test na alergię skóry. Zanim rozpoczniesz koloryzację załóż rękawiczki aby ochronić dłonie przed zabarwieniem.

Do specjalnej butelki aplikacyjnej w proporcji 1:1 nalej 20 ml skoncentrowanego lotionu Men ReShade oraz 20 ml wybranego odcienia Men ReShade Power Shot. Końcówkę zatkaj palcem i obróć główkę butelki aplikacyjnej. Zawartość wymieszaj ze sobą dzięki kilkukrotnemu obracaniu butelką. Nie wstrząsaj pojemnikiem. Postaraj się podczas aplikacji utrzymać butelkę pionowo oraz naciskać ją z boku aby proces aplikacji odbył się równomiernie na całej powierzchni włosów. Uzyskaną pianę dokładnie rozprowadź na suchych pasmach. Następnie wmasuj nałożoną pianę we włosy. Odczekaj około 5 minut. Po czym dokładnie spłucz dużą ilością wody. Nie przekraczaj zalecanego czasu utrzymania mieszanki na włosach, ponieważ może to spowodować zbyt ciemnym i nienaturalnym odcieniem. Niewykorzystane pozostałości mieszanki nie nadają się do powtórnego użycia.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem