Goldwell Curl Control, krem do loków podkreślający skręt fali, zawiera filtry UV 100ml
skład kremu Goldwell Curly Twist Curl Control nie obciąża włosów

Goldwell Curl Control, krem do loków podkreślający skręt fali, zawiera filtry UV 100ml

Utrwalający krem do loków. Wydobywa naturalny skręt włosów, utrwala je. Chroni przed blaknięciem koloru i działaniem promieni UV, zapobiega puszeniu się włosów.
37,65 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Goldwell
  • Goldwell
  • Indeks: 5979

Naturalne, piękne loki to atrybut, o którym marzą chyba wszystkie kobiety. Drobne sprężynki, gęste fale, czy grube loki – wszystkie zwracają uwagę i przyciągają wzrok przechodniów. By jednak wyglądały efektownie, potrzebują odpowiedniej opieki i kosmetyków, które wydobędą ich naturalne piękno.

GOLDWELL CURL CONTROL, krem do loków, to niezbędnik każdej posiadaczki kręconych włosów. Kremowa konsystencja delikatnie otula kręcone pasma, ujarzmiając ich niesforną naturę i wydobywając naturalny skręt. Delikatna, lekka formuła sprawia, że krem nie obciąża włosów i nie powoduje prostowania się pasm. Zawarte w kremie polimery sprawiają, że kosmetyk wygładza pasma, zapobiegając niechcianemu puszeniu się włosów, jednocześnie podkreślając skręt włosów. Krem powoduje zwiększenie sprężystości i elastyczności pojedynczych pasm. Dzięki zawartości filtra UV, włosy są chronione przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych, a elastometr zapobiega blaknięciu koloru włosów farbowanych.

Rezultat

Perfekcyjnie podkreślony skręt fal i loków. Włosy są bardziej sprężyste i elastyczne, wolne od puszenia się. Krem wydobywa naturalne piękno włosów kręconych, jednocześnie nie obciążając – nie prowadzi do nadmiernego przetłuszczania się włosów. Wyjątkowa formuła nie tylko chroni włosy przed filtrem UV, ale także otacza opieką włosy farbowane. 

Sposób użycia:

Krem należy nanieść na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, a następnie wysuszyć pasma suszarką z dyfuzorem.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Goldwell Curl Control, krem do loków podkreślający skręt fali, zawiera filtry UV 100ml