Dualsenses Color

Goldwell Color Structure Equalizer, Spray oczyszczająco-nawilżający 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 43,70 PLN
Producent: GOLDWELL
Model: 1330
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609055600
Opis produktu


Color Structure Equalizer to profesjonalny produkt przeznaczony do przygotowania włosów do procesu koloryzacji. Innowacyjna formuła ma za zadanie oczyścić i nawilżyć powierzchnię włosa oraz przygotować go na odpowiednie wchłonięcie pigmentu.

Odbudowuje on strukturę pasm wnikając głęboko do wnętrza gdzie reperuje ubytki i uszkodzenia. Otwiera łuskę włosa co sprawia, że kolor lepiej wnika i zostaje zachowany na dłużej. Pozwala to na znaczne przedłużenie żywotności pigmentu i wydłuża czas pomiędzy zabiegami koloryzacji. Emulsja została stworzona w oparciu o polimery korekcyjne. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie równomiernej dystrybucji farby tak aby kolor pokrywał każdą powierzchnię włosa w równym stopniu. Pozwala to uzyskać niesamowicie głęboki i równomierny kolor, zupełnie tak jakby farbowanie zostało przeprowadzone w salonie fryzjerskim.

Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów poleca się zastosowanie całej linii Goldwell przeznaczonej do pielęgnacji włosów koloryzowanych.


Rezultat:

Włosy są kompleksowo przygotowane do zabiegu koloryzacji. Pokrycie pigmentem jest równomierne a kolor zyskuje niesamowitą głębię. Farba dłużej się utrzymuje i zachowuje niezmieniony odcień nawet do 6 tygodni po zabiegu farbowania.


Sposób użycia:

Produkt należy stosować przed nałożeniem farby. Niewielką ilość emulsji dokładnie rozprowadzić na całej długości pasm. Delikatnie wmasować lub rozczesać w celu równomiernej dystrybucji. Pozostawić na włosach na około 10 do 15 minut a następnie obficie spłukać wodą. Przystąpić do procesu farbowania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem