FOX suszarki, lokówki, prostownice, które świetnie sprawdzą się w domu

Na naszej stronie, oprócz kosmetyków, dostępny jest także sprzęt fryzjerski. Marka Fox świetnie służy salonom fryzjerskim. Produkty są niezawodne, bardzo wysokiej jakości, przystosowane do ciężkiej pracy. Czy sprawdzą się tylko w salonach? Dziś przyglądamy się marce Fox z punktu widzenia użytku domowego.

Suszarka Fox

Sama jestem jej szczęśliwą posiadaczką. Suszarka Fox Smart, na którą się zdecydowałam (mam wersję niebieską, ale jest 5 kolorów do wyboru), jest dla mnie idealna. Posiada trzystopniową regulację temperatury, co jest absolutnym must have. W ogóle nie używam gorącego nawiewu, zawsze suszę średnim lub chłodnym w zależności od potrzeb. Moja poprzednia suszarka do włosów miała pseudo chłodny nawiew. Po kilku minutach suszenia i modelowania nagrzewał się on do ciepłego, a przy dłuższym suszeniu do bardzo ciepłego. Warto zwrócić uwagę, dla mnie to był ogromny minus i musiałam suszarkę wymienić. Suszarka fox ma funkcję jonizacji. Oznacza to wiele korzyści. Mniej niszczy włosy, szybciej suszy oraz zapobiega puszeniu i elektryzowaniu. Dodatkowo fajnie wygląda i nie jest wcale zbyt duża. Ma długi kabel co jest bardzo, bardzo wygodne! W końcu mogę suszyć włosy przy toaletce i nie jest uzależniona od gniazdek. Czy nadaje się tylko do salonów? Uważam, że absolutnie nie! Tak też sprawdzi się świetnie, ale jak najbardziej polecam również do użytku domowego.

Błędy w pielęgnacji włosów
Błędy w pielęgnacji włosów

Prostownica do włosów

Marka Fox ma w swojej ofercie również prostownice. Ja używam Fox Samba, jest to prostownica z funkcją jonizacji. Gdybym miała wskazać na jeden z ulubionych gadżetów do włosów, to stanęłaby na podium! Bardzo dobrze mi służy, wyposażone jest w funkcję jonizacji, dzięki czemu minimalizuje niszczenie włosów. Dodatkowo służy mi jako prostownica i lokówka. Robię nią piękne, naturalne fale! Moja starą prostownicą nie mogłam się tego nauczyć, ale tamta miała większe płytki i kanciaste krawędzie. Dzięki zaokrąglonym brzegom ta prostownica to 2 w 1, a fale są tak samo łatwe  jak prostowanie włosów. Jak zrobić loki prostownicą? Pisałam o tym tutaj, zapraszam, znajdziesz tam szczegółową instrukcję. Cena prostownicy jest według mnie proporcjonalna do jakości i użyteczności sprzętu, więc jak najbardziej polecam do użytku domowego.

Karbownica

Karbownice to hit! Dla posiadaczek włosów takich, jak moje, czyli cienkich z wielką tendencja do przyklapu lub dla posiadaczek włosów ciężkich sprawdzi się idealnie. To urządzenie jest szybkie i proste w użyciu, jedynie z tyłu potrzeba trochę wprawy, ale gwarantuję, że po kilku użyciach będziecie mistrzyniami karbowania. Jak używać karbownicy? Wystarczy włosy podzielić na sekcje, oddzielać dość cienkie pasemka i karbować u samej nasady (kilka sekund przytrzymać w karbownicy).  Należy zostawić kilka pasemek od przedziałka, aby przykryć wcześniej pokarbowane partie. Włosy od razu stają się uniesione, a objętość utrzymuje się do kolejnego mycia. Można utrwalić lakierem, ale ja robię to tylko na większe wyjścia. 

Lokówki Fox Optima

Lokówki to kolejna kategoria sprzętów od Fox, które chcę Wam polecić. Sama stawiam głównie na swoją ukochaną prostownicę, służy mi do prostowania i fal, ale jeśli kogoś bardziej interesuje sprzęt dwa w jednym do fal i wyraźniejszych loków, to proponuję lokówkę. Fox oferuje lokówki z różnymi średnicami. Najmniejszą, 13 mm i 16 mm zrobimy bardzo drobne loki (loki bez względu na grubość zawsze warto delikatnie rozprowadzić palcami, aby pozbyć się widocznych granic między nimi). Kolejne średnice to 19 mm do drobnych loków, 25 mm do loków średniej grubości ohttps://www.gobli.pl/blog/stylizacja-wlosow-na-wlasna-reke-szybkie-fryzury-oraz-przeglad-sprzetow-1409raz 32 mm i 38 mm do grubych loków. Im grubsza lokówka, tym łatwiej będzie loki przekształcić w fale. Jeśli szukasz rozwiązania uniwersalnego, proponuję zakup lokówki o średnicy 25 mm. Lokówki posiadają regulację temperatury od 80 do 220 stopni, długi kabel, diodę oraz wyświetlacz. Cena jest porównywalna do zwykłych lokówek, a jakość i trwałość sprzętu dużo wyższa, dla mnie wybór oczywisty.

stylizacja włsów


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem