Fox Akcesoria

FOX Spring Hair Ring - profesjonalne gumki do włosów (sprężynki) zestaw 72 sztuki

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 130,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10743
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993467473
Opis produktu
Tradycyjne gumki do włosów czy inne wyroby tego typu, często wyrywają włosy lub z czasem ulegają nadmiernemu rozciągnięciu. Gumka wykonana z elastycznego tworzywa, połączonego metalową skuwką bardzo często pęka lub rozrywa się w trakcie użytkowania, dlatego też godne polecenia są inne, profesjonalne rozwiązania w tym temacie.

 

FOX Spring Hair Ring - profesjonalne gumki do włosów (sprężynki) zestaw 72 sztuki doskonale sprawdzą się w każdym salonie fryzjerskim. Można wykorzystać je do wykonywania różnych fryzur, w których wymagane jest trwałe zebranie włosów w jeden lub kilka pęków. Te wyjątkowe gumki wykonano z najlepszej jakości tworzywa sztucznego, o wyjątkowej odporności na nadmierne rozciąganie, rozrywanie czy inne deformacje. Gumki tej marki po rozciągnięciu wracają do swojego pierwotnego kształtu. Gumka ta może również stanowić miły upominek dla stałych klientów salonu fryzjerskiego.

 

Profesjonalne gumki do włosów (sprężynki) zestaw 72 sztuki idealnie podtrzymują włosy i zapobiegają ich rozpadaniu się na pasma. Można je łatwo założyć i szybko zdjąć, bez ryzyka wyrywania włosów czy odczuwania dyskomfortu. Różnokolorowe gumki sprężynki nie ulegają rozerwaniu ani odkształceniu, nawet po wielu miesiącach ich użytkowania. Są to wspaniałe akcesoria fryzjerskie, które można odkażać oraz myć pod bieżącą wodą, bez obaw, że zaczną one pękać lub się odkształcać. Jeśli zaś ulegną nawet nieco rozciągnięciu – wystarczy je na moment włożyć do gorącej a potem zimnej wody, a wrócą do pierwotnej formy.
Zalety używania produktu:
  • nie wyrywają włosów,
  • łatwo się zakładają i zdejmują,
  • są odporne na mycie i dezynfekcję,
  • produkt nie ulega odkształceniu i deformacji.
Zestaw 72 gumek w różnych kolorach, pakowane osobno po 3 sztuki w tym samym kolorze. Do wyboru gumki - sprężynki w kolorach różowym, czarnym, białym, żółtym, czerwonym itd. Zestaw z ekspozytorem.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem